Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Projektantka Agaty Dudy nieźle zaszalała w wiosennej kolekcji! Tych seksownych kreacji może pozazdrościć sama Melania Trump!

Ela Piorun kolekcja sukienek


Kolekcja sukienek Eli Piorun na wiosnę i lato 2018

Ela Piotrun jest jedną z ulubionych projektantek Agaty Dudy. To właśnie ona odpowiada za większość kreacji (np. słynna czerwona suknia na spotkaniu z księżną Kate w Warszawie), w których publicznie występuje Pierwsza Dama. Zyskująca coraz większą popularność marka właśnie zaprezentowała swoją kolekcję ubrań Lightning Beauty na wiosnę i lato.

Inspiracją do stworzenia 20 modeli był obraz Tomasza Sętowskiego Duma czytająca w myślach. Według projektantki, wyjątkowości ubraniom na najnowszy sezon nadają „wysublimowane rozwiązania, idealnie kroje, szlachetne tkaniny, a całość dopasowana jest do życia eleganckiej kobiety, dla której to dedykowana jest kolekcja”.

Jak myślicie, czy w którejś z tych seksownych kreacji zobaczymy Agatę Dudę?

To dopiero rarytas! Stylowa Agata Duda pokazała swoje wzruszające zdjęcie z dzieciństwa!

WOW! Agata Duda zmienia się w gwiazdę rocka?! Pierwsza Dama w nowej fryzurze wygląda bardzo niegrzecznie

Brat Agaty Dudy zdradza pikantne szczegóły z młodości Pierwszej Damy!

Czy Agata Duda ma dobry gust?Komentarzy: 1


Ula | 30 marca 2018, 11:36

Bardzo podoba mi się styl pierwszej damy i widzę że biel to będzie kolor sezonu. Świetnie, bo bardzo lubię ten kolor na wiosnę, ostatnio kupiłam sobie białą marynarkę od hexeline i nie mogę doczekać się cieplejszych dni żeby ją nosić ;))


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×