Edyta Pazura nie miała sobie równych na imprezie. W cekinowej sukni wyglądała jak hollywoodzka gwiazda

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura zachwyciła stylizacją na imprezie magazynu Businesswoman & Life. W cekinowej mini wyglądała jak supermodelka. Zobaczcie.

Edyta Pazura na co dzień spełnia się jako mama, ale bardzo aktywna. Każdy już chyba jest pełen podziwu dla tego, jak urządziła gniazdko swoje i męża, znanego aktora Cezarego Pazury. Skupia się na wnętrzach, ogrodzie, detalach, które potem uwielbia fotografować. Jednak kiedy już wychodzi na imprezę, to wygląda jak milion dolarów.

W piątkowy wieczór pojawiła się na wręczeniu nagród magazynu Businesswoman & Life. Przygotowaniami pochwaliła się już wcześniej w social mediach. Najpierw pokazała się fanom bez makijażu oraz zrelacjonowała wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Tam skorzystała z szybkiego opalania, a efekty okazały się spektakularne.

Dopóki się nie pomaluję, musicie znieść ten widok – żartowała.

Jak wyglądała Edyta Pazura na imprezie magazynu?

Edyta Pazura słynie z zamiłowania i talentu do dekorowania wnętrz. Ma do tego smykałkę, co niejednokrotnie już udowodniła, pokazując jak mieszka. Okazuje się, że także projektowanie ogrodu nie stanowi dla niej żadnej trudności. Jest też świetną kucharką, a także kocha robić zdjęcia – kobieta orkiestra. Internauci komplementują, jednocześnie zastanawiając się, kiedy ona na to wszystko znajduje czas. Znajduje, bez problemu, a do tego jeszcze zajmuje się prowadzeniem działalności w ramach projektu „Just Keep Living”:

Mój dzień jest bardzo nudny, dlatego, że w większości pracuję przy komputerze w gabinecie, a popołudniami wożę dzieci. Wieczorem mycie, czytanie bajeczek, spanko i znowu komputer – mówiła w dzisiejszej relacji.

Kiedy jednak już pokazał efekt końcowy przygotowań do imprezy, a fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia na ściance, nie można mieć wątpliwości, że wyglądała jak supermodelka. Edyta Pazura zdecydowała się na mieniącą się bardzo krótką kreację na jedno ramię z bardzo modnym rękawem z dużą poduszką. Całość uzupełniła czarnym puzderkiem – torebką i czarnymi szpilkami. Włosy zaczesała gładko za ucho. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Edyta Pazura na imprezie magazynu

Edyta Pazura na imprezie magazynu

Edyta Pazura na imprezie magazynu

Edyta Pazura na imprezie magazynu

Edyta Pazura na imprezie magazynu

Edyta Pazura na imprezie magazynu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×