Szukaj

Opalona Edyta Herbuś na imprezie. Wygląda pięknie, ale… gdzieś już widzieliśmy podobną stylizację

Edyta Herbuś światowy dzień jogi, niebieski total look

Edyta Herbuś światowy dzień jogi, niebieski total look

Edyta Herbuś na Światowym Dniu Jogi 2017

Edyta Herbuś kilka lat temu przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda wykonała tytaniczną pracę nad swoim wizerunkiem. Zrezygnowała z plastikowych tipsów, tandetnych dodatków i czarnej farby na włosach. Obecnie Herbuś przez wielu utożsamiana jest ze świetnym wyczuciem stylu i klasy, co udowodniła po raz kolejny.

Aktorka była gościem konferencji, na której świętowano Światowy Dzień Jogi 2017. Herbuś słynie z prowadzenia aktywnego trybu życia. Jak sama twierdzi, najwięcej daje jej czerpanie właśnie z filozofii indyjskiej:

Joga to tak naprawdę akademia harmonijnego rozwoju, która nie dotyczy tylko ciała. Jest o wiele ciekawsza niż każda inna gimnastyka, bo nigdy fizyczność nie jest celem ćwiczeń. Joga daje mi poczucie harmonii, dużą świadomość własnego ciała oraz zdrowie. Joga wymaga dużej koncentracji, porusza takie partie ciała, których nie porusza żadna inna gimnastyka, choć wcale nie zajmuje się kształtowaniem sylwetki. To przychodzi samo z siebie – mówiła Edyta w jednym z ostatnich wywiadów

Edyta Herbuś w błękitnej stylizacji jak Małgorzata Rozenek?

Na imprezie gwiazda wystąpiła w wiosennym, niebieskim total looku. Wybrała sukienkę Marlu odsłaniającą nogi i ramiona, do której dobrała szpilki Kazar pod kolor. Świetnym zwieńczeniem kompletu była kopertówka Pinko w kratę w odcieniu „baby blue”, na złotym łańcuszku. Zarówno kolor, jak i fason kreacji podkreśliły opaleniznę Edyty.

Co ciekawe, kilka dni wcześniej niemalże na identyczne połączenie kolorów i krojów (mocniejsze tony + zabudowana góra) zdecydowała się Małgorzata Rozenek. W takim komplecie mogliśmy zobaczyć ją na nagraniu programu Milionerzy, który w TVN zobaczymy już Wielkanocą.

Czyja stylizacja lepsza?

Zobacz: Telefon do przyjaciela w Milionerach. Wiemy, do kogo zadzwonili Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan!

Opalona Edyta Herbuś świętuje Dzień Jogi 2017

Opalona Edyta Herbuś świętuje Dzień Jogi 2017

Edyta Herbuś z błękitno-białą torebką Pinko

Edyta Herbuś z błękitno-białą torebką Pinko

Niebieski szpilki Edyty Herbuś

Niebieski szpilki Edyty Herbuś

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Milionerach

Małgorzata Rozenek w programie Milionerzy

Milionerzy z gwiazdami - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - kiedy emisja?

Milionerzy z gwiazdami – Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – kiedy emisja?


×