Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

W ciągu dnia zabudowana kreacja, a na imprezie Playboya? Edyta Herbuś odsłoniła spooooro ciała

Edyta Herbuś - Playboy, Samochód Roku 2017


Edyta Herbuś w chabrowych koronkach na imprezie Playboya

19 czerwca odbyła się coroczna, najgorętsza impreza tych wakacji: w Villa Foksal gwiazdy bawiły się na gali Samochód Roku Playboya 2017. Pośród znanych i lubianych ze świata polskiego show-biznesu nie mogło zabraknąć zjawiskowej Edyty Herbuś! Jak przystało na prawdziwą kobietę, artystka pokazała na czerwonym dywanie oblicze zupełnie inne niż to, które oglądaliśmy w ciągu dnia na pokazie biżuterii Tous.

Anna Mucha z siwymi włosami i hebanowa Edyta Herbuś razem na imprezie

Polska tancerka zaprezentowała się w wieczorowej kreacji od Laurelle i jesteśmy pewni, że niejeden mężczyzna na sali nie mógł oderwać od niej oczu. Odważna, prześwitująca suknia z koronki w kolorze chabrów pięknie podkreślała figurę gwiazdy, którą niechybnie zawdzięcza tańcowi latynoamerykańskiemu, w którym się specjalizuje. Kwieciste aplikacje upstrzone połyskliwymi kamyczkami wyszyto na całej długości sukienki – odważny, głęboki dekolt odsłaniał naprawdę sporo, podobnie jak mocne wycięcie powyżej połowy uda. Do kreacji Edyta dobrała srebrne szpilki i kolczyki. Usta pomalowane na mocny kolor przyciągały wzrok i były jedynym mocnym akcentem w makijażu gwiazdy.

Musimy przyznać, że to jedna z najbardziej udanych kreacji Herbuś. W dzień pokazała się w mocno zabudowanej sukience, a wieczorem… przepiękna!

[NA ŻYWO] Gwiazdy na imprezie Playboya: Edyta Herbuś, Ola Ciupa, Aleksandra Szwed, Mateusz Banasiuk, Karolina Nowakowska

Edyta Herbuś - Playboy, Samochód Roku 2017

Edyta Herbuś – Playboy, Samochód Roku 2017

Edyta Herbuś - Playboy, Samochód Roku 2017

Edyta Herbuś – Playboy, Samochód Roku 2017

Czy lubisz styl Edyty Herbuś?Komentarzy: 3


Gość | 21 czerwca 2017, 21:17

Endorfina w Villi Foksal by sie nie zmieścili haaa


Gość | 20 czerwca 2017, 09:25

Endorfina Foksal a nie villa foksal


Gość | 19 czerwca 2017, 22:30

Wow


Dodaj komentarz
×