Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Na imprezie było 40 gwiazd, ale wszyscy patrzyli tylko na Edytę Herbuś! Jej apetyczny biust o mało nie wypadł z tej obłędnej sukni!

Edyta Herbuś


Edyta Herbuś z wielkim dekoltem

Piękna aktorka i tancerka znowu udowodniła, że wie, jak przyciągać oczy fanów i obiektywy fotoreporterów. Edyta Herbuś pojawiła się na gali w Teatrze Wielkim ubrana w suknię, która niewątpliwie zrobiła z niej gwiazdę wieczoru.

Na gali z okazji stulecia Stowarzyszenia Autorów ZAiKS pojawiła się prawdziwa śmietanka towarzyska. Byli zdobywca Oscara Jan A. P. Kaczmarek, Krzysztof Penderecki, były prezydent Bronisław Komorowski z żoną… Ale i tak wszyscy patrzyli na Edytę!

A to dlatego, że na tle tego uznanego, ale raczej skromnie ubranego towarzystwa, Herbuś mocno się wyróżniała. Ubrana w dopasowaną białą suknię ze złotym metalowym paskiem Herbuś prezentowała się olśniewająco.

Dodatkowym atutem jej kreacji był dekolt sukni odsłaniający… jej atuty. 😉 Trzeba przyznać, że uniesiony gorsetem sukni biust gwiazdy robił wrażenie. Ale pomimo tak odważnego prezentowania swoich wdzięków Edyty nie można oskarżyć o brak elegancji.

Suknia Herbuś pochodzi kolekcji Premium marki Marlu i można ją kupić za 1813 zł.

Zmysłowa Edyta Herbuś swoim tajemniczym wpisem rozpaliła cały internet! Czy gwiazda jest w ciąży?!

Edyta Herbuś pokazała się bez makijażu i oniemieliśmy! Jest nie do poznania

Nareszcie! Edyta Herbuś pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym! Ale romantycznie!

Podoba ci się kreacja Edyty Herbuś?Komentarzy: 2


Gość | 7 kwietnia 2018, 14:27

Kreacja jak kreacja ale cycuszki luksus


Gość | 20 marca 2018, 05:43

Patrzaj zesz pani patrzaj .


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×