Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Edyta Herbuś w czerwieni i Anna Mucha w obcisłej mini na premierze sztuki

Anna Mucha i Edyta Herbuś stylizacje


Edyta Herbuś i Anna Mucha na premierze sztuki „Przygoda z ogrodnikiem”

W Teatrze Tomasza Karolaka IMKA w Warszawie odbyła się premiera sztuki „Przygoda z ogrodnikiem”. Z tej okazji przybyło tam wiele gwiazd m.in.: Anna Korcz, Krzysztof Gojdź, Piotr Zelt, Kazimierz Marcinkiewicz, Ryszard Petru, Izabela Trojanowska, Ryszard Remiszewski i wiele innych

Przypomnijmy, „Przygoda z ogrodnikiem” to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera.

Nie mogło zabraknąć tam głównych bohaterek spektaklu tj. Edyty Herbuś i Anny Muchy.

Jak zwykle zachwycająca Edyta Herbuś, zaprezentowała się w czerwonej, seksownej sukience, która odsłaniała jej piękne ramiona. Jedyną skromną ozdobą jej kreacji była opadająca na piersi falban. Gwiazda swoją stylizację uzupełniła czarnymi sandałami z kokardą wokół kostki. Do tego aktorka dołożyła złote, okazałe kolczyki. Usta wyraźnie podkreśliła czerwoną pomadką.

Anna Mucha z kolei dla odmiany, postawiła na zniewalającą małą czarną, która zwracała uwagę swoimi koronkowymi wstawkami. Gwiazda dobrała do swojej kreacji czarne szpilki i…podobnie jak jej sceniczna koleżanka, Edyta Herbuś, wyrazistą czerwienią podkreśliła usta.

Obydwie wyglądały oszałamiająco!

 

Anna Mucha pochwaliła się nową fryzurą. Tak udanej metamorfozy nie widzieliśmy dawno

Gwiazdy na Gali Gwiazd 2017: Michał Szpak, Małgorzata Socha, Natalia Siwiec, Gosia Andrzejewicz, Iwona Węgrowska

 

Anna Mucha - premiera "Przygody z ogrodnikiem"

Anna Mucha – premiera „Przygody z ogrodnikiem”

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Czy Edycie Herbuś do twarzy jest w czerwieni?Komentarzy: 1


Laura | 7 czerwca 2017, 14:37

Obie panie mają bardzo zgrabne fogury, ale Edyta jest szczuplejsza. Swego czasu Ania była przy kości. Może brała iqacai, jak ja, żeby szybko pozbyć się zbędnych kilogramów? Dość dobry specyfik, zwłaszcza, ze naturalny. Ja potrzebowałam czegoś, co przyspieszy mi spalanie materii i zahamuje apetyt to w tych tabletkach to znalzałam. Trochę wysiłku na siłce, basen i po 3 miesiącach mogłam śmiało wskoczyć w taką obcisłą kieckę. Radość, że wałeczki nie wylewają się 😛


Dodaj komentarz
×