Gorąca jak wulkan Edyta Górniak w seksownych kozakach na imprezie! Dla niej lato jeszcze się nie skończyło!

Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Edyta Górniak na Targach Beauty 2018

Choć kanony piękna zmieniają się w zastraszającym tempie, to Edyta Górniak od początku swojej kariery plasuje się na szczycie najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Już w 1994 roku Terry Wogan, legendarny komentator Eurowizji, zachwycał się urokiem osobistym naszej diwy:

Reprezentantką Polski jest urocza dziewczyna – Edyta Górniak. Nie chciała się zgodzić na żadne zbliżenia, bo uważa że jest brzydka, z czym osobiście nie zgadzam się  powiedział Brytyjczyk zapowiadając jej historyczny występ w Dublinie.

Lista marek kosmetycznych, które współpracowały lub współpracują z Edytą zdaje się nie mieć końca. Gwiazda użyczyła swojego wizerunku do kampanii topowych firm, obecnie swoją twarzą sygnuje stworzoną przez siebie kolekcję lakierów do paznokci. Jako ambasadorka popularnej marki wzięła udział w odbywających się w Nadarzynie pod Warszawą Targach Beauty.

Edyta Górniak w różowej sukience

Górniak zwróciła na siebie uwagę paparazzi już przed wejściem do hali, w której zorganizowana została jesienna edycja imprezy. Edyta wyglądała bardzo wiosennie, postawiła na silne trendy ostatnich dni letniego sezonu – sukienkę w soczystym rubinowym kolorze, do której dobrała szare długie kozaki, oraz stylowe dodatki – pomarańczową torbę i gwiazdorskie okulary.

Smagana wiatrem diwa pewnym siebie krokiem weszła do obiektu, a następnie udała się na ściankę, gdzie wywołała wielkie poruszenie wśród fotoreporterów. Po krótkiej sesji zdjęciowej udała się do swojej loży, gdzie rozdawała autografy i odpowiadała na pytania licznie przybyłych fanów.

Jak oceniacie ostatnią stylizację Edyty? Ładna?

Edyta Górniak bez makijażu i w dresie pod hotelem. Paparazzi przyłapali ją w najmniej spodziewanym momencie

Pilne zmiany w scenariuszu Top of the Top 2018! Edyta Górniak odda hołd wielkiej artystce!

Zauważyliście tę niebezpieczną wpadkę podczas występu Edyty Górniak? Na zdjęciach widać więcej niż w telewizji!


Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×