Edyta Górniak w kreacji godnej Oscarów na balu w USA. Gwiazda powaliła wyglądem

Edyta Górniak

W Los Angeles odbył się Polish Heritage Night - Bal Polskiego Dziedzictwa. Wzięli w nim udział sportowcy, muzycy, aktorzy oraz ludzie biznesu z Polski i Stanów Zjednoczonych. Organizatorem wydarzenia był najbardziej znany polski koszykarz Marcin Gortat. Gwiazdą wieczoru po raz kolejny była Edyta Górniak.

Edyta Górniak nie pierwszy raz była gwiazdą imprezy, którą fundacja Marcina Gortata MG13 organizuje już od 2012 roku. Ustalenia co do tegorocznego występu miały miejsce w grudniu 2019 roku. Natomiast Bal Polskiego Dziedzictwa odbył się 15 lutego 2020 roku. Marcin Gortat pytany jak będzie wyglądała tegoroczna edycja, odpowiadał:

W tym roku po raz pierwszy podjęliśmy decyzję, aby Polish Heritage Night odbyła się w formie Wielkiego Polskiego Balu, który pozwoli zarówno zintegrować naszą społeczność oraz pokaże, jak wiele mamy do zaprezentowania obywatelom amerykańskim, którzy także zgłosili chęć udziału w wydarzeniu.

Każda z edycji Polish Heritage Night cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko to dzięki niezwykłym i wyjątkowym gościom, którzy co roku biorą w nim udział. Tym razem oprócz Edyty Górniak pojawili się aktorzy Maciej Musiał i Rafał Zawierucha, podróżnik Marek Kamiński, himalaista Adam Bielecki, siatkarz Piotr Gruszka, pięściarze Adam Kowancki i Andrzej Fonfara, a także Mister Polski Rafał Maślak.

Fundacja Marcina Gortata MG13

Fundacja MG13 istnieje od 2009 roku i ma na celu przede wszystkim pomoc młodym ludziom, którzy marzą o byciu sportowcem. W realizacji sportowych marzeń pomaga im sam Marcin Gortat. Niestety brak środków finansowych na rozwój pasji to dość częsty problem, który dotyka młodych Polaków. Na szczęście powstała fundacja, która wyszukuje obiecujących zawodników, wspiera ich stypendiami, oferuje profesjonalne treningi i pomaga znaleźć najlepszych trenerów.

Mam dług do spłacenia, bo ktoś kiedyś wyciągnął do mnie pomocną dłoń – mówił w wywiadach Marcin Gortat.

Relację z czerwonego dywanu tuż przed rozpoczęciem Polish Heritage Night 2020 można zobaczyć na profilu Fundacji MG13.

Stylizacja Edyty Górniak na koncercie u Marcina Gortata

Edyta Górniak była po raz kolejny gwiazdą wieczoru wydarzenia. Została poproszona o występ już kolejny raz z rzędu. Na Polish Heritage Night 2020 pojawiła się w granatowej połyskującej sukni z głębokim dekoltem i wycięciem na nodze oraz delikatnymi bufkami na ramionach. Każdy z rękawów kreacji był zakończony futerkiem.

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta zdecydowała się na proste włosy zaczesane na bok. Wyglądała olśniewająco i rozdawała uśmiechy fotografującym ją reporterom. Całość stylizacji dopełniały buty w kolorze granatowym na wysokiej szpilce. Ich czubki zdobiły klejnoty ułożone w kwiatek. Tak wystylizowana wystąpiła dla zaproszonych gości, których oczarowała swoim głosem.


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak jak JLo

Edyta Górniak jak JLo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×