Szukaj

Dorota Wellman pokazała się w bardzo dopasowanej sukni. Fani wydali jednoznaczny werdykt

Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman od lat zachwyca na ekranie profesjonalizmem, poczuciem humoru i empatią. Jest też mistrzynią stylu, a ubrania, w których pojawia się na wizji, zawsze są trafione. W DDTVN zachwyciła wyborem sukienki.

Dorota Wellman to jedna z najbardziej cenionych i także lubianych gwiazd TVN-u. Od ponad 12 lat w duecie z Marcinem Prokopem prowadzi program Dzień Dobry TVN. To właśnie jej kolega z planu na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym dziennikarka prezentuje się w pięknej sukience.

Dorota Wellman w sukience w kwiaty

Dorota Wellman znana jest z pozytywnego usposobienia i ogromnego dystansu do siebie, czym błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię i zaufanie  tysięcy widzów. Jej swobodny styl bycia i naturalność sprawiają, że na programy z jej udziałem widzowie czekają z utęsknieniem, a gwiazdy zdradzają jej najskrytsze sekrety, nie bojąc się przed nią otworzyć.

Popularność sprawiła, że pojawiły się propozycje, aby wystartowała w wyborach prezydenckich. Dorota jednak nie jest zainteresowana przejęciem takich obowiązków. Od świata polityki stara się trzymać z daleka, a swoje zapatrywania na ten temat wyraziła bardzo dobitnie.

Chrzanię takie państwo, które nie troszczy się o swoich obywateli, a udaje, że się troszczy. (…) Co to za państwo, które swoimi dziećmi, swoimi chorymi się nie opiekuje? Które olewa wielomilionową grupę osób z niepełnosprawnościami? – powiedziała w rozmowie z „Wprost” w maju 2019.

Wellman wypracowała sobie przez lata nie tylko styl pracy, ale także ubierania się. Jej ubrania są zawsze świetnie dobrane, a ona dobrze wie, w czym jej do twarzy.

W miniony weekend w DDTVN pojawiła się w ślicznej sukience w kwiaty. Zdjęciem z planu i zwykłych dla nich utarczek podzielił się Marcin Prokop, czyli druga połówka śniadaniowego duetu. Pozują na tarasie, a Dorota, mimo dość dziwnej miny, spowodowanej sytuacją, prezentuje się nienagannie.

Kwiecista, dopasowana sukienka o prostym kroju i dobrane do niej pastelowe pantofle spowodowały, że Wellman wyglądała bardzo korzystnie. Taki print, to prawdziwy hit jesieni. Ona wie, co modne, a fani jednomyślnie komplementują jej look.

View this post on Instagram

daj jej palec, a wyrwie ci nerkę. 😉 #wellman #prokop #pull #my #finger #ddtvn #friends #roof #sun

A post shared by Marcin Prokop (@_marcinprokop_) on


Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman w sukni w kwiaty - buty

Dorota Wellman w sukni w kwiaty - buty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×