Dorota Szelągowska nową wyrocznią trendów na Instagramie! Jej najnowsza kurtka to obiekt pożądań każdej modnej kobiety!

Dorota Szelągowska stylizacje

Dorota Szelągowska stylizacje

Dorota Szelągowska w stylowej kurtce

Dorota Szelągowska przeszła prawdziwą metamorfozę. Gwiazda schudła, zmieniła fryzurę i kompletnie odmieniła swój styl. Niedługo prześcignie Małgorzatę Rozenek w swoich kreacjach. Pokazała się w modnej kurtce w cętki i zrobiła prawdziwą furorę wśród fanów. Ile kosztuje ta perełka? Jakiej jest marki? Wiemy!

Wiosna to doskonała pora na to, by eksperymentować ze swoim stylem, testować nowe rzeczy, wprowadzać zmiany w swoim wyglądzie i odświeżać szafę. Wiele kobiet decyduje się w tym okresie na zmianę fryzury czy zastąpienie starych ubrań nowymi, by zaskoczyć swoich znajomych i być na bieżąco z trendami. W polskim show-biznesie królową przemian  tym sezonie jest Dorota Szelągowska. Gwiazda nie tylko schudła 30 kilogramów od czasu ciąży, ale również zmieniła fryzurę i nastawienie do życia. W jej szafie chyba też zaszła jakaś rewolucja! Niedługo będzie mogła szczycić się mianem najbardziej stylowej gwiazdy w social mediach. Najlepiej świadczy o tym jej wypasiona kurtka!

Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w kurteczce w kolorowe cętki, które – podobnie jak krata i jeans – powracają od kilku miesięcy do łask. Lekka, wiosenna kurtka świetnie sprawdzi się w cieplejszy dzień i będzie pasowała do wszystkiego. Spodnie, spódnica, wybierzcie same. Ile kosztuje? Nie jest to mały wydatek, bo perełka, którą można kupić za 699 złotych.

Podoba wam się?

Dorota Szelągowska nagle zrzuciła 30 kilo i wciąż chudnie! Znamy sekret jej spektakularnej diety! [WIDEO]

Dorota Szelągowska opowiedziała nam o swoim małżeństwie! Trafiła na partnera idealnego! [WIDEO]

Dorota Szelągowska zadziwiła wszystkich po zdobyciu TeleKamery! Taka z niej królowa parkietu! FOTO


Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Kurtka Doroty Szelągowskiej - 699 złotych

Kurtka Doroty Szelągowskiej - 699 złotych

Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×