Dorota Szelągowska zmieniła kolor włosów: „Były zbyt ciemne”. Fani dostrzegają podobieństwo do Katarzyny Grocholi

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska wybrała się do fryzjera, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Do sieci trafiły zdjęcia po metamorfozie. Jak wygląda?

Dorota Szelągowska swoją karierę w telewizji zaczynała w TVP. W 1998 roku była gospodynią programu Rower Błażeja, którego później została wydawcą. We wspomnianej stacji prowadziła też Polskie radio oraz Pytanie na śniadanie. Popularność zyskała w 2014 roku, gdy zaczęła prowadzić programy o tematyce wnętrzarskiej w kanałach należących do grupy TVN Discovery. Każdy z nich w krótkim czasie stał się hitem.

Dorota Szelągowska zmieniła kolor włosów

Dorota Szelągowska w sobotę wybrała się do fryzjera Macieja Wróblewskiego, o czym w sobotę poinformowała internautów. Zrobiła transmisję na żywo, w której pojawiła się z farbą na włosach. Nie potrafiła ukryć zaniepokojenia tym, że kolor wyjdzie zbyt ciemny. Przy okazji zdradziła, że wraca na plan programu Totalne remonty Szelągowskiej:

Chciałam was serdecznie powitać w ten piękny poranek i powiedzieć, że dzisiaj wyruszamy w Polskę kręcić kolejny odcinek Totalnych remontów, więc nie możecie czuć się bezpiecznie, bo być może to jutro do was wpadniemy z ekipą.

Dekoratorka wnętrz publicznie przeprosiła Małgorzatę Rozenek. Zdradziła, że podczas prowadzenia transmisji zachowuje się podobnie jak jej koleżanka z TVN-u:

Zawsze się śmiałam z Gośki Rozenek, że jak robi live, to niby mówi do ludzi, a tak naprawdę troszkę sobie poprawi, coś zrobi, a się okazuje, że robię dokładnie tak samo więc bardzo mi przykro Gosia, że śmiałam się z ciebie kiedykolwiek.

Po kilku minutach nadszedł czas na zmywanie farby. Kończąc nagranie Dorota Szelągowska podkreśliła, że jeśli nie wróci, będzie to oznaczało, że zrobiła krzywdę fryzjerowi:

Zmywamy? Wrócę do was, ale jeżeli nie wrócę to znaczy, że jestem na jakimś komisariacie, bo zabiłam Wróblewskiego.

Mimo początkowego niepokoju efekt metamorfozy zadowolił gwiazdę, która pochwaliła się nim na Instagramie. Opublikowała filmik, na którym pozuje w odświeżonym blondzie:

Nie wiem, jak mu się to udało. Widzicie to? Normanie blond włosy. Przecież one były zbyt ciemne, więc chciałam powiedzieć, że Maciej Wróblewski przeżyje. […] Tu się dzieje jakaś magia, tyle wam chciałam powiedzieć.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach zachwycają się nowym kolorem, piszą, że dekoratorka coraz bardziej przypomina swoją mamę, Katarzynę Grocholę:

  • Ale teraz podobna do mamy.
  • Jednak… „nie za ciemne. Pięknie wyszło.
  • Pięknie, chociaż ładnemu we wszystkim ładnie.

Trzeba przyznać, że Dorota Szelągowska wygląda zachwycająco.

Zobacz też: Szelągowska pochwaliła się kolejnym talentem córki. Wandzia nieźle ją urządziła


Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×