Dominika Gwit zbiera same ochy i achy za stylizację. Dzięki takiemu zestawieniu ubyło jej co najmniej o połowę

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit dodała na Instagramie nowe zdjęcie i wywołała prawdziwy szał. Internauci nie szczędzą jej komplementów. Wybrała stylizację, która odjęła jej sporo kilogramów. Zobaczcie, jak wspaniale wygląda. 

Dominika Gwit to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Chociaż przez pandemię nie może pojawiać się w teatrze, to chce być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka jest widzom znana najbardziej z roli w filmie Galerianki i popularnych seriali stacji TVN, a sympatia, którą dzięki temu zdobyła, szybko przeniosła się na łamy internetu.

Na swoim profilu zgromadziła już sporą liczbę obserwatorów, którzy chętnie podglądają, jak wygląda codzienność ich ulubienicy. Trzeba przyznać, że podczas pandemii Dominika nie żałuje im zdjęć z domowego zacisza. Fani uwielbiają ją za optymistyczne podejście do życia oraz uśmiech, który nie schodzi z jej twarzy.

Dominika kilka lat temu przeszła dosyć spektakularną metamorfozę. Znana wcześniej ze swoich krągłości gwiazda postanowiła przejść na restrykcyjną dietę i ostro wziąć się za ćwiczenia. Niestety po pewnym czasie dopadł ją efekt jojo, jednak ona w ogóle się tym nie przejmuje.

Dominka Gwit pokazała smukłą sylwetkę

Dominika zaraża wszystkich dookoła wrodzonym optymizmem, a w jej podejściu do życia już kilka lat temu zakochał się jej mąż Wojciech Dunaszewski, z którym tworzy niezwykle zgrany duet. Aktorka często publikuje kadry, na których towarzyszy jej ukochany, ale z okazji wiosny postanowiła pochwalić się stylizacją, która zdecydowanie odjęła jej kilogramów. Odpowiednio dobrany strój sprawił, że schudła w oczach.

Aktorka wskoczyła w ciemne, obcisłe dżinsy. Do nich dobrała dłuższą jasną koszulę oraz cienki płaszczyk w kolorze khaki. Swój look wykończyła czarnymi botkami w kowbojskim stylu i oczywiście sporą porcją uśmiechu.

Dzień dobry w piątek! Za oknem szarość, ale ja wprowadzam trochę uśmiechu! Dzisiaj w spodniach, koszuli i zalotnie. Stylówka trochę na home office, a trochę na tę pogodę szarą, coby się otulić kardiganem. Lubię siebie. Fajna ze mnie babka. Z Ciebie też! Wszystkie jesteśmy fajowe.

Fanki pod nowym zdjęciem Dominiki od razu ruszyły z komentarzami i nie szczędzą jej komplementów dotyczących figury i stylizacji:

  • Cudowna stylizacja.
  • To jest dowód na to, że w każdym rozmiarze można wyglądać świetnie.
  • Jest Pani najlepszym lekiem na zły nastrój.
  • Fantastycznie Pani wygląda w tej stylizacji.

Podobnie jak fani nie możemy oderwać oczu od Dominiki w taki wydaniu.


Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit świętuje pierwszy dzień wiosny

Dominika Gwit świętuje pierwszy dzień wiosny

Dominika Gwit w żółtej sukni na evencie modowym

Dominika Gwit w żółtej sukni na evencie modowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×