Szukaj

Tania i super seksowna sukienka Dominiki Grosickiej robi furorę w internecie! Jest idealna na każdą okazję!

Dominika Grosicka tania sukienka

Dominika Grosicka w sukience Sugarfree

W tych kreacjach kochają się Anna LewandowskaMałgorzata RozenekNatalia SiwiecJulia Wieniawa. Teraz do tego znakomitego grona dołączyła kolejna polska WAG – Dominika Grosicka. Piękna żona TuboGrosika nie jest typem szukającym uwagi mediów, nie wystawia się fotografom przed obiektywy i nie tęskni za światłem reflektorów. Należy raczej do osób, które stronią od show-biznesu… ale to wcale nie znaczy, że show-biznes stroni od niej.

Również Internautki nie stronią od Grosickiej, wręcz przeciwnie. Coraz więcej osób obserwuje ją w social mediach, a kobiety zachwycają się nienachalnym, eleganckim stylem Dominiki. Jej ostatnie zdjęcia w czerwonej sukience wywołały prawdziwe zainteresowanie, a my wiemy skąd pochodzi ta cudowna kreacja!

Sugarfree to polska marka, która robi furorę wśród celebrytek. I właściwie trudno się dziwić, bo za stosunkowo rozsądną cenę można u nich znaleźć prawdziwe perełki.

Sukienka Dominiki to model Valentina i kosztuje zaledwie 139 złotych, co naprawdę nie jest wygórowaną ceną, zwłaszcza za sukienkę o tak uniwersalnym charakterze. Nada się na randkę, na kolację ze znajomymi, na zakupy i na… trybuny, podczas kolejnego meczu Biało-Czerwonych.

Jak wam się podoba?

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!

Cały świat oszalał na punkcie kurtki Melanii Trump z kontrowersyjnym napisem! Kupiła ją w Zarze i zapłaciła niewiele

Księżna Kate oszalała na punkcie kolejnej sukienki z Zary! Jest piękna i niedroga!

Uwielbiana przez miliony klientów sieciówka wchodzi na polski rynek! Konkurencja w panice!


Co sądzisz o tej stylizacji?

×