Maffashion wyszykowała się na premierę „Dom Gucci”, z której musiała zrezygnować. Kreacja taka, że szczęki opadają. Boska!

Maffashion

Maffashion

Maffashion ma poważne problemy ze zdrowiem. Blogerka musi pozostać w domu, by odzyskać siły. Z tego powodu odwołała kilka większych wystąpień, m.in. nie pojawi się na premierze Domu Gucci, na którą przygotowała zjawiskową kreację.

Maffashion szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu, a to za sprawą bloga o modzie, którego założyła ponad 12 lat temu. Szybko znalazła grono obserwatorów, które bacznie śledziło jej internetową twórczość. W pewnym momencie licznik odwiedzin zaczął tak szybko rosnąć, że blogerka dołączyła do czołówki najbardziej znanych aktorek i piosenkarek. Z czasem zaczęła otrzymywać propozycje współprac z różnymi markami. Wkrótce stała się jedną z najbardziej szanowanych osób związanych z modą w Polsce i sama wyrosła na gwiazdę show-biznesu.

34-latka z czasem porzuciła swojego bloga i postawiła na karierę w social mediach. Opłaciło się to, ponieważ jej profil na Instagramie śledzi blisko półtora miliona osób. Maffashion dodatkowo jest współwłaścicielką brandu odzieżowego. Marka, którą prowadzi z mieszkającą w Polsce wietnamską projektantką Laną Nguyen, odnosi olbrzymie sukcesy, również za oceanem. Z uwagi na ogromne sukcesy, niemal co roku gości w pierwszej dziesiątce najbardziej wpływowych influencerów w kraju.

Maffashion pokazała kreację na premierę Dom Gucci

Kuczyńska jest idealnym przykładem na to, że można połączyć pracę z obowiązkami domowymi. W zeszłym roku w jej życiu na stałe zagościło dwóch mężczyzn. Zaręczyła się z aktorem Sebastianem Fabijańskim oraz urodziła mu syna Bastiana. Niestety nie zawsze da się żyć na pełnych obrotach. Gwiazdę dopadła właśnie choroba:

Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Od kilku dni czuję się najgorzej na świecie. Dawno mnie tak nie rozłożyło.

Maffashion po chwili kontynuowała i zdradziła, czy jest zarażona COVID-19:

Nie, nie mam COVID-19. Oczywiście mamy taką porę, że teraz dużo osób choruje. COVID-19 to nie jest jedyna rzecz, na co można zachorować. Naprawdę – zapewniła blogerka.

Opublikowała również nagranie z przymiarek sukienki projektu Roberta Czerwika. Gwiazda miała pojawić się w niej na premierze filmu Domu Gucci. Niestety choroba pokrzyżowała jej plany. Jak się okazuje to nie jedyne wydarzenie, z którego musiała zrezygnować:

Nie było mnie dzisiaj też w Dzień Dobry TVN. Bardzo przykro mi z tego powodu, bo był bardzo fajny temat. Do tego stopnia, że od dawien dawna zgodziłam się pójść i porozmawiać o tym na kanapie, ale nie dotarłam. Dbajcie o siebie, witaminki, suplementy… – przestrzegła.

Niestety okres jesienny jest bezlitosny. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.


Maffashion – kreacja na premierę Dom Gucci

Maffashion – kreacja na premierę Dom Gucci

Maffashion

Maffashion

Maffashion

Maffashion

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szkoda,że nie pomyślała o szczepieniu,tylko suplementy,witaminki…

 • Gość pisze:

  Taki live moźna moźna ładnemu we wszystkim ładnie nawet w armanin widac fun club dopinguje raczej przeterminowany paszt..t ale czas pokaźe źerówka juź dawno się skończyła jestem kims jasne to duźo zmienia zbieźnośc przypadkowa i to tyle

  • Ann pisze:

   Matko, nic nie zrozumiałam z twoich wypocin. Jakieś kropki, przecinki? Chociaż dwa sensownie sklecone słowa?

 • Gość pisze:

  Jak to jest, że w kraju „nie mody” jakieś byle blogerki, (a teraz co druga bezrobotna to blogerka) jest celebrytka i darmozjadem?

 • @ Gggg pisze:

  Gdyby zrobiła test, to by się nim pochwaliła na ig, a konkretnie jego wynikiem. Ona z góry założyła, że absolutnie to nie Covid. Problem w tym, że patrząc na statystyki i na to, co mówia lekarze, co 10 osoba w duzym mieście czująca się grypowo ma Covid i zaraża wszystkich na prawo i lewo, zamiast sie odizolować. Myśl, to nie boli!

  • Gość pisze:

   Ja spierd… am na zimę z Polski, a jak dozyję to już na jesień przyszłego roku. Najgorsza pora roku w najbardziej smutnym, ciemnym, szarym kraju. Też nonstop choruje jesienią.

 • Gość pisze:

  Maff, żeby wykluczyć Covid, trzeba zrobić sobie test. Nie bądź kolejną wszystkowiedzącą głupiomądrą, ok? Pomyśl o innych ludziach.

  • Gggg pisze:

   Ooo i znalazł się właśnie wszystkowiedzący głupiomądry co pozjadał wszystkie rozumy.. Skąd niby wiesz, czy był test czy nie? Co Ci daje prawo do krytykowania??

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×