Szukaj

Drastyczna metamorfoza Demi Lovato. Ścięła i przefarbowała włosy. Wygląda bosko!

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Pozostała przy blondzie, ale mocno skróciła włosy. Jak teraz wygląda?

Demi Lovato jest jedną z najpopularniejszych wokalistek pop na świecie. W tym roku spory rozgłos zapewniły jej jednak nie tyle nowe piosenki, ile publiczne opowieści o problemach. 28-latka zmaga się z zaburzeniami odżywiania oraz uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. W 2018 roku przedawkowała narkotyki i trafiła na odwyk. Fani, gdy o tym usłyszeli, zaczęli wspierać i motywować swoją ulubienicę do dalszej walki ze swoimi słabościami.

Demi Lovato ścięła włosy

Demi Lovato przez lata żyła pod ciągłą presją ze strony bliskich oraz branży, która oczekiwała, że za każdym razem będzie wyglądała doskonale na scenie. Przed tym, jak przedawkowała narkotyki, bardzo często udostępniała nagrania w mediach społecznościowych, na których pokazywała, jak ćwiczy. Jej treningi były bardzo intensywne, przez co popadła w zaburzenia odżywiania.

Myślę, że kiedy masz wokół siebie ludzi, którzy mówią ci pewne rzeczy, że powinieneś wyglądać w określony sposób, to utrudnia. Byłam w takiej sytuacji i po prostu przepracowywałam się. Szczerze uważam, że to właśnie doprowadziło do tego, że to wszystko wydarzyło się w ciągu ostatniego roku. Po prostu myślałam, że odzyskałam zdrowie, ale tego nie zrobiłam, a potem żyłam z takim kłamstwem i próbowałam pokazać światu, że jestem szczęśliwa, kiedy tak naprawdę nie byłam – opowiedziała w programie Pretty Big Deal.

Demi przyznała, że to był najgorszy etap w jej życiu, do którego nie zamierza wracać. Przestała nie przejmować się tym jak wygląda i czy jej sylwetka wpasowuje się w jakiekolwiek kanony urody. To, co robiła wcześniej, wyniszczało ją psychicznie i fizycznie.

Gwiazda hitu Confident powróciła na scenę z pełniejszymi kształtami, ale dużo szczęśliwsza. 2020 rok jest dla niej przełomowy. Zmiany, które zaczęła wprowadzać do swojego życia, są widoczne gołym okiem. Zaledwie dwa dni temu pochwaliła się, że jest blondynką. W nowym kolorze wygląda fantastycznie, co przyznali również jej fani.

Ku zdziwieniu wszystkich, to nie koniec metamorfozy, jakiej się poddała. Okazuje się, że zmiana koloru była tylko zapowiedzią totalnej zmiany wizerunku. Demi ścięła włosy na krótko, pozostała przy blondzie, jednak zdecydowała się na efekt cieniowania, czyli popularne ombre.

Boki i tył głowy zostały mocno wystrzyżone. Piosenkarka pochwaliła się nowym wyglądem na Instagramie. Zdjęcie opatrzyła podpisem:

 Zrobiłam coś…

Zaskoczeni fani nie szczędzą artystce miłych słów:

  • Wyglądasz niesamowicie w nowej fryzurze!
  • Uwielbiam Twój nowy wygląd!
  • Wyglądasz świetnie!
  • Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie!

Jak podoba Wam się Demi Lovato w krótkich włosach? Według nas wygląda przepięknie!


Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Pięknie, wyjatkowo jej pasuje. Super kolor i chociaz nie lubie u kobiet krotkich włosów, to bardzo ladnie jej w takiej fryzurce.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×