Szukaj

Danuta Martyniuk na rozwód syna wybrała się z luksusową torebką. Jest warta znacznie więcej niż alimenty dla wnuczki

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk towarzyszyła swojemu synowi podczas rozprawy rozwodowej. Po wyjściu z sądu głośno krytykowała wysokość alimentów dla wnuczki i synowej. Na ramieniu miała torebkę wartą krocie. 

Daniel Martyniuk wczoraj zakończył swoje małżeństwo. Związek słynnego skandalisty i jego żony Eweliny nie przetrwał nawet dwóch lat. Małżonkowie doczekali się jednak córeczki Laury. Dziewczynka ma zaledwie 1,5 roku i pozostała pod opieką swojej mamy. Od samego początku związek tych dwojga był burzliwy. Zakochani mieli bardzo huczne wesele, po którym zaczęły się równie spektakularne problemy. Młody Martyniuk nie chciał zrezygnować z dotychczasowego życia i z trudem przychodziło mu wcielenie się w nową rolę, głowy rodziny.

Wczoraj doszło do rozwodu. Chociaż wszystko udało im się załatwić podczas jednej rozprawy, to niestety nie obyło się bez kolejnego skandalu. Zarówno Danuta Martyniuk, jak i jej syn mieli bardzo dużo do powiedzenia po wyjściu z sądu w Białymstoku. Nie zostawili oni suchej nitki, ani na Ewelinie, ani na jej rodzinie. Bardzo dotkliwie rodzina Martyniuków przeżyła alimenty, jakie sąd zdecydował się przyznać zarówno małej Laurze, jak i jej mamie. Co miesiąc Daniel powinien łożyć na utrzymanie córki 1,2 tys. złotych, a byłej żonie powinien wypłacać alimenty w wysokości 2 tys. złotych. Młody Martyniuk był bardzo zbulwersowany tym faktem.

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – mówił Daniel tuż po rozwodzie.

Jego zdanie podzieliła również jego mama Danuta.

I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady – skomentowała wyrok sądu Danuta Martyniuk.

Jak na razie była żona Daniela Martyniuka nie zabrała głosu w tej sprawie.

Danuta Martyniuk z luksusową torebką na rozwodzie syna

Danuta Martyniuk stanowi dla swojego syna największe wsparcie. Kobieta towarzyszyła mu podczas wczorajszego rozwodu. Znana z zamiłowania do luksusu i drogich marek żona króla disco-polo pojawiła się przed białostockim sądem z torebką wartą krocie. Danusia ubrana była w białe spodnie i różową tunikę, do których dobrała torebkę marki Fendi. Za ten model na stornie marki trzeba zapłacić niemal 10 tys. złotych. Jest to trzykrotność alimentów, które należą się jej wnuczce i byłej synowej.

Jeżeli deklaracje Daniela i jego matki okażą się prawdą, to za chwilę usłyszymy o kolejnych rozprawach. Myślicie, że uda im się zmniejszyć wysokość alimentów?

 


Torebka Fendi Danuty Martyniuk

Torebka Fendi Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na zakupach w Vitkacu

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na zakupach w Vitkacu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×