Szukaj

Joanna Kulig z ogromnym ciążowym brzuszkiem bryluje na gali Critics Choice Awards 2019! Postawiła na minimalizm i zdeklasowała inne gwiazdy

Joanna Kulig critics choice awards 2019

Joanna Kulig na gali Critics Choice Awards 2019

Joanna Kulig pojawiła się na niebieskim dywanie podczas 24. gali rozdania nagród Critics Choice Awards 2019. Polska aktorka zachwyciła swoją stylizacją i pokaźnym ciążowym brzuszkiem. Jak wyglądała na ściance? Zobaczcie zdjęcia!

Joanna Kulig poczyna sobie w Hollywood coraz odważniej. Piękna polska aktorka, która kariera wystrzeliła jak z procy po premierze Zimnej WojnyCannes w 2018 roku nie zamierza jednak zwalniać tempa. Od kiedy przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, w których zamierza urodzić swoje pierwsze dziecko, aktorka pojawia się na najważniejszych branżowych imprezach w show-biznesie. Widziano ją już na kilkunastu czerwonych dywanach, teraz przyszedł czas na niebieski. Kulig zjawiła się na 24. gali rozdania nagród Critics Choice Awards 2019 i zachwyciła swoim wyglądem.

Trzeba przyznać, że aktorka w naprawdę przemyślany sposób dobiera swoje kreacje, ale nie próbuje namolnie i na siłę maskować ciąży. Wręcz przeciwnie. Z dumą podkreśla krągłości, które w jej czarnej sukni wieczorowej podczas gali prezentowały się znakomicie. Sukienka podkreślała ciążowy brzuszek i zawadiacko odsłaniała szczupłe nogi Kulig dzięki dwóm rozcięciom z przodu. Do swojej kreacji Joanna dobrała czarne sandałki z kryształowymi zdobieniami oraz srebrną, delikatną biżuterię, która świetnie zgrywała się z ozdobnymi aplikacjami przy dekolcie.

Włosy zaczesane na gładko, subtelny makijaż – owacje na stojąco!

Jak wam się podoba?

Plejada gwiazd na gali Critics Choice Awards 2019: Charlize Theron, Joanna Kulig, Lady Gaga, Glenn Close, Emily Blunt

Piersi Joanny Kulig na tapecie. Wszystko przez jej spektakularną kreację

Hollywoodzka metamorfoza Joanny Kulig wbija w fotel! Czeszą ją i malują styliści największych światowych gwiazd! Mamy zdjęcia


Joanna Kulig ma szansę na międzynarodową popularność?

×