Szukaj

Conchita Wurst na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie! Stało się z nią coś bardzo dziwnego

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Od kilku miesięcy nie ma już słynnej Conchity z Eurowizji, został bowiem sam Wurst. Thomas Neuwirth po latach zerwał z wizerunkiem drag queen. Artysta przeszedł spektakularną metamorfozę, wydał nowe piosenki i właśnie zaskoczył internautów dziwnym strojem. Strach pomyśleć, czym zaskoczy na Eurowizji 2019.

Thomas Neuwirth został gwiazdą europejskich mediów w 2014 roku, kiedy to jako młody piosenkarz z brodą, ubrany w koronkową suknię, wystąpił jako Conchita Wurst z piosenką Rise Like a Phoenix na Eurowizji w Kopenhadze. Konkurs wygrał bez najmniejszego problemu, w finale pokonał m.in. naszą Cleo. Piosenkarz przez kilka lat ogrzewał się w eurowizyjnym blasku, aż do 2017 roku – wtedy Thomas postanowił uśmiercić swoją postać sceniczną. W ciągu dwóch lat artysta poszukiwał nowego pomysłu na siebie, w związku z czym przeszedł szereg metamorfoz, aż wreszcie stał się męskim drwalem z brodą. Okazuje się, że nie jest to jego ostateczny wizerunek.

Conchita pozbyła się swoich ślicznych długich włosów i śmiało ogoliła głowę na zero. Kompletnie odmieniony, kipiący testosteronem Austriak pojawił się w swoim najnowszym teledysku do piosenki Hit Me, w którym wykrzykuje:

Nie patrz na mnie, to koniec!

Chociaż od premiery nowego image’u artysty minęło zaledwie pół miesiąca, to Wurst ponownie szokuje, i to na środku jednej z pięknych wiedeńskich ulic. Tym razem gwiazdor już nie jest łysy, ale przede wszystkim stawia na mocny makijaż, spektakularną biżuterię i damskie body wsunięte w męskie, luźne dżinsy. Internauci błyskawicznie zasugerowali, że ich idol chyba zatęsknił za Conchitą:

  • Świetnie wyglądasz, znowu czuję, że jesteś Conchitą
  • Conchita wraca, jak dobrze! – czytamy w komentarzach.

Thomas ponownie zmieni się w Conchitę 18 maja, gdy razem z innymi gwiazdami Eurowizji (Mansem Zelmerlowem, Eleni Foureirą i Wierką Serduczką) wystąpi podczas finału tegorocznej edycji imprezy. A może szykuje coś jeszcze bardziej szalonego?

Występ Conchity na Eurowizji 2014:

Zobacz: Conchita Wurst ogoliła się na łyso! Jej najnowsza metamorfoza to dopiero niewyobrażalna petarda!

Zobacz: A skąd ten zarost?! Jeszcze chwila i Miley Cyrus przegoni Conchitę Wurst!

Zobacz: Conchita Wurst już nie chce być kobietą! W swojej nowej odsłonie wygląda jak klon męskiego Piotra Adamczyka!


Conchita Wurst

Conchita Wurst

Conchita Wurst - metamorfoza

Conchita Wurst - metamorfoza

Conchita Wurst w męskim wydaniu

Conchita Wurst w męskim wydaniu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×