Szukaj

Cleo jak kolorowy motyl na festiwalu w Sopocie! Samą kreacją zrobiła niezłe show

Cleo Top of the Top 2018

Cleo Top of the Top 2018

Cleo w kolorowej sukience na Sopot Top of the Top 2018

15 sierpnia w Operze Leśnej odbył się drugi dzień festiwalu Sopot Top of the Top 2018. Tym razem na scenie rządziły taneczne hity, a swoje piosenki zaśpiewali między innymi KayahMarta GałuszewskaPectus czy Natalia Szroeder. Nie mogło oczywiście zabraknąć Cleo, której współpraca z Donatanem przyniosła niespodziewaną karierę i ogromny rozgłos. Artystka słynie również ze swoich stylizacji i tym razem, co było do przewidzenia, nie zawiodła.

Słowianka Donatana postawiła na bardzo oryginalną kreację. Wokalistka miała na sobie czarne body, na którym bardzo pieczołowicie wyszyte zostały kwiaty w folkowym stylu. Na ramionach przytwierdzono wielobarwne pióra, a na wysokości bioder przyszyto kilka warstw tiulu, który miał pełnić rolę spódnicy w tej bardzo nietypowej „sukience”. Wbrew pozorom stylista gwiazdy doskonale wiedział co robi. Wyeksponowano jej talię i obłędne nogi, od których trudno było oderwać wzrok.

Nie obyło się też bez flagowego kucyka, którego Cleo od czasu do czasu zamienia na warkocz. Delikatny makijaż, nie rzucająca się w oczy biżuteria i czarne szpilki dopełniły dzieła. Choć na ulicę raczej by w tej kreacji nie wyszła, to na scenie Opery Leśnej prezentowała się znakomicie i bez wątpienia była jedną z najlepiej ubranych gwiazd.

Jak wam się podoba?

Drugi dzień Sopot Top of the Top 2018 pod znakiem gwiazd: Cleo, Natalia Szroder, Patricia Kazadi

Cleo wreszcie została usidlona! Tabloid ujawnił, z kim spotyka się śliczna gwiazda

Tym razem Cleo zdecydowanie przesadziła! Pokazała gorące zdjęcia w stroju Ewy. Po prostu OGIEŃ!


Cleo – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Cleo – Top of the Top 2018 Sopot Festival

CLEO – Top of the Top 2018 Sopot Festival

CLEO – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Cleo na festiwalu w Sopocie 2018

Cleo na festiwalu w Sopocie 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×