Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman Of The Year 2018 w Nowym Jorku! Wystarczyła jej czarna mini. Ale za to jaka!
Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman Of The Year 2018 w Nowym Jorku! Wystarczyła jej czarna mini. Ale za to jaka!

Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman Of The Year...

Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman...

Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To było dla niej za dużo [WIDEO]
Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To było dla niej za dużo [WIDEO]

Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To było dla niej...

Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To...

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!
Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych...

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu....

Dziś wtorek, 13.11.2018

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!

Meghan Markle i książę Harry na lunchu z ekipą Invictus GamesCiężarna Meghan Markle w obcisłych jeansach

Meghan Markle jest w trzecim miesiącu ciąży i na wiosnę w 2019 roku powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Zgodnie z przewidywaniami królewskich fanów, pierwszy syn lub córka książęcej pary pojawi się w ciągu pierwszego roku trwania ich małżeństwa – drugie ma podobno przyjść na świat w 2021, przynajmniej według spekulacji. 15 października książę Harry i jego żona podzielili się doskonałymi nowinami ze światem, a kilka godzin później wyruszyli w królewskie tournee po AustraliiNowej ZelandiiFidżiTondze.

Para wzięła już udział w kilkunastu wydarzeniach – łącznie mają 76 spotkań, co dla ciężarnej Meghan może być sporym wyzwaniem. Ciąża oczywiście nie jest chorobą, jednak branie sobie na barki tak wielu zobowiązań, często dość wyczerpujących, może nie być bezpieczne ani dla Meghan, ani dla jej dziecka. Najwyraźniej samopoczucie księżnej zdążyło się już pogorszyć.

Jak donoszą australijskie media, Meghan przegapiła jedno z porannych spotkań w Sydney, pojawiła się za to na kolejnym i nie wyglądała „wyraźnie”. Księżna miała na sobie obcisłe spodnie, ciemną koszulkę wsuniętą pod pasek, jasną marynarkę i szpilki bez pięty. Do stylizacji dobrała torbę w pasy, a włosy upięła w nieporządnego koczka, z którego nieustannie wysuwały się pojedyncze pasma włosów.

Była wyraźnie blada i prawdopodobnie niezbyt wyspana. Jet lag, czy może zmęczenie i poranne mdłości? Książę Harry powinien pilnować, by wypoczywała więcej niż sama uważa za słuszne.

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli swoimi stylizacjami w Sydney. W takim wydaniu nikt ich jeszcze nie widział!

Ciężarna Meghan Markle nie wytrzymała i rozpłakała się na oczach tłumu. Widok rozdziera serce

Falstart Meghan Markle. Mini wpadka księżnej rozdmuchana do rozmiarów skandalu! Komentuje książę WilliamCzy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

Komentarzy: 1


Gość | 22 października 2018, 14:37

W tej sukience na plazy w Bondi wyglada swietnie!!!!! Pingolic protokol mamy 21w.!! Ale szkoda ze scisla brzuch w sposniach powinla liznoej sie ubierac


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×