Szukaj

Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze nigdy. Nie popisała się pierwszego dnia wizyty na Fidżi

Meghan Markle w ciąży i książę Harry przybyli na Fidżi

Meghan Markle i książę Harry przybyli na Fidżi

Królewskie tournee trwa w najlepsze. Meghan Markleksiążę Harry spędzili niemal tydzień w Australii, spotykając się z dziećmi, otwierając Invictus Games i biorąc udział we fregatach. To był dla nich bardzo intensywny okres, a ciąża nie zawsze pozwalała księżnej Sussex na towarzyszenie swojemu mężowi. Jak ogłosili 15 października, Meghan spodziewa się pierwszego dziecka i wiosną 2019 zostanie mamą.

Ich Królewskie Wysokości, książę i księżna Sussex są zachwyceni mogąc ogłosić, że księżna Sussex spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. Ich Królewskie Wysokości bardzo doceniają wsparcie, które otrzymują od osób na całym świecie od czasu swojego ślubu w maju i są niesamowicie wdzięczni, że mogą podzielić się tą informacją z opinią publiczną

Obecnie księżna jest na początku czwartego miesiąca ciąży, ale nie przerywa z jej powodu królewskich obowiązków. 23 października przyleciała z księciem Harrym na Fidżi, by kontynuować królewską podróż po zagranicznych dominiach królowej Elżbiety II. Tym razem księżna pokazała się w bardzo skromnej stylizacji.

Biała sukienka do połowy łydki ze skromnym dekoltem i długim rękawem, biały toczek z siateczką oraz czarne szpilki tworzyły bardzo bezpieczny i elegancki look. W połączeniu z perłami w uszach i czarną kopertówką dawały przyzwoity efekt, ale nie spektakularny.

Podoba wam się?

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Thomas Markle znów wbił księżnej Meghan bolesną szpilę! Skomentował ciążę w dwuznaczny sposób!

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry w dresach i adidasach podczas zawodów żeglarskich w Sydney! [DUŻO ZDJĘĆ]


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×