Szukaj

Księżna Kate nie mogłaby tego zrobić! Meghan Markle w seksowny sposób zamaskowała ciążowy brzuszek. Jej nogi w obcisłych spodniach odwracały całą uwagę

Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z dziećmi w Dubho

Meghan Markle maskuje ciążowy brzuszek w Dubho

Królewska podróż dyplomatyczna trwa. Po świetnym debiucie w Sydney, w którym książęca para odebrała pierwsze prezenty dla dziecka i wybrała się do opery, Meghan Markleksiążę Harry skierowali się do Dubho. Na lotnisku czekała na nich delegacja z lokalnej szkoły podstawowej oraz nauczyciele. To właśnie im książę i księżna Sussex poświęcili najwięcej czasu podczas tego przystanku na swojej 16-dniowej trasie.

Książę Harry i jego żona nie żałowali uścisków i powitań. Młodszy z synów księżnej Diany nieustannie padał na kolana, by uścisnąć tego czy innego malucha, a jego piękna żona rozmawiała ze starszymi dziećmi i przyjęła od nich bukiet pięknych kwiatów. Trzeba przyznać, że nieźle przemyślała swoją stylizację. Na deszczowy dzień w Dubho Meghan wybrała marynarkę w kratę, przynajmniej o jeden numer za dużą oraz białą koszulę z drobnymi guziczkami. Oversize’owy charakter górnej części jej stylizacji sprawiał, że brzuszek przez większość czasu był zamaskowany, ale to spodnie miały odwrócić od niego uwagę.

Markle zdecydowała się na bardzo obcisłe jeansy, które sprawiły, że jej look “na guwernantkę” nagle stał się niezwykle seksowny. W połączeniu z botkami na stabilnym obcasie, które optycznie dodatkowo wysmuklały jej sylwetkę, całość prezentowała się po prostu genialnie. Jak widać minimalizm i prostota nie muszą być wcale nudne, choć nagięła trochę protokół, który mówi, że członkinie rodziny królewskiej nie mogą podkreślać swojego seksapilu i powinny być zawsze skromne, efekt był zjawiskowy.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Matka Meghan Markle jak rasowa celebrytka bryluje pod swoim domem. W dłoniach siatki i ważne dokumenty, a na sobie stylowe spodenki

Meghan Markle pierwszy raz o swojej ciąży! Na te słowa czekał cały świat!

Horror na pokładzie samolotu z ciężarną Meghan Markle! To miało się nie wydać!


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×