Szukaj

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem w olśniewającej wieczorowej kreacji. W Royal Albert Hall błyszczała jak na gali Oscarów!

meghan markle

Ciężarna Meghan Markle z bransoletką księżnej Diany w Royal Albert Hall

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na specjalnym pokazie Cirque du Soleil. Księżna pojawiła się w kreacji wartej 20 tysięcy i oddała hołd księżnej Dianie. Założyła jej legendarną bransoletkę. Ja wyglądała? Zobaczcie zdjęcia!

Wystarczy rzut okiem na najnowsze zdjęcia Meghan Markle by wiedzieć, że poród już za rogiem. Ciężarna księżna nie zwalnia jednak tempa i idzie w ślady swojej szwagierki, zwiększając ilość publicznych wystąpień przed porodem. 16 stycznia pojawiła się najpierw w schronisku dla zwierząt, w kremowej sukience z sieciówki debatując nad adopcją kolejnego psa. Wieczorem zrzuciła jednak tanie ciuszki i przeobraziła się w piękność z wyższych sfer, dołączając do księcia Harry’egoRoyal Albert Hall na specjalnym pokazie Cirque du Soleil.

Trzeba przyznać, że choć Meghan świetnie prezentuje się w swoich kolorowych płaszczykach i zwiewnych kreacjach, to dopiero wieczorowe suknie wyciągają całe jej piękno na światło dzienne. W królewskim teatrze pojawiła się w granatowej sukni uszytej z brokatowego materiału, wartej niemal 20 tysięcy złotych. Za kreację opinającą ciążowy brzuszek i subtelnie odsłaniającą zgrabne nogi księżnej przez skromne wycięcie odpowiedzialna jest marka Roland Mouret. Swoją stylizację dopełniła podręczną czarną torebką od swojego ukochanego Givenchy, szpilkami, a także wyjątkową biżuterią.

W królewskiej kolekcji znajduje się wiele błyskotek, ale Meghan najchętniej sięga po te, które należały niegdyś do księżnej Diany. Tym razem padło na piękną, delikatną bransoletkę.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? I ten ciążowy brzuszek na pierwszym planie!

Ciężarna Meghan Markle w sukience z sieciówki przyłapana w londyńskim schronisku! Adoptowała kolejnego psa?

Znamy termin porodu Meghan Markle! Bukmacherzy jednak się pomylili

Księżna Kate upokorzyła Meghan Markle! Ich wojna zaczyna wymykać się spod kontroli?


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×