Szukaj

Coraz szczuplejsza księżna Kate w modnych grochach odwiedziła dziecięcy szpital. Ma talię jak modelka!

Księżna Kate w zielonej sukience w grochy odwiedza dzieci w szpitalu

Księżna Kate w sukience w grochy odwiedza szpital dziecięcy

Podczas gdy Meghan Markle brylowała na salonach z celebrytami podczas odbywającej się 10 grudnia gali British Fashion Awards 2018, księżna Kate i książę William znów ze wzmożoną częstotliwością pojawiają się na charytatywnych spotkaniach z poddanymi. Książęca para jest zaangażowana w bardzo wiele projektów, których działalność skupia się na pomocy dzieciom. Poza dbaniem o świadomość konieczności zajmowania się zdrowiem psychicznym najmłodszych, przyszły król i królowa Anglii są częstymi gośćmi w szpitalach. 11 grudnia pojawili się na jednym z takich spotkań w Evelina London Children’s Hospital.

Od swojego powrotu na salony po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim, księżna Kate zachwyca stylizacjami. Jej wyczucie stylu i gust są już niemal legendarne, więc nie jest to żadne zaskoczenie, ale przyszła monarchini wygląda idealnie niemal zawsze. Tym razem nie było inaczej. Na spotkanie z dziećmi księżna Cambridge wybrała zieloną sukienkę w białe groszki, bardzo przypominającą te, które lubiła nosić jej teściowa, księżna Diana. Kreacja pięknie podkreśliła szczuplutką talię i zalotnie wyeksponowała zgrabne nogi w szpilkach koloru khaki.

Do swojej stylizacji Kate dobrała poręczną torebkę w odcieniu zbliżonym do szpilek i perłowe kolczyki, świetnie zgrywające się z grochami na sukience. Włosy pozostawiła rozpuszczone, a makijaż jak zwykle utrzymała w swoim flagowym minimalistycznym stylu.

I tylko fakt, że za każdym razem wygląda na szczuplejszą jest nieco niepokojący.

Myślicie, że za dużo zrzuciła po ciąży?

Meghan Markle z historycznym sukcesem! Zostawiła księżną Kate daleko w tyle!

Księżna Kate zabrała księżniczkę Charlotte do taniego pubu! Przyłapano je w intymnej sytuacji!

MEGA! Michelle Obama ujawniła tajny urodowy trik księżnej Kate! Niecała minuta i cera przez 8 godzin jak u nastolatki!


Agata Duda czy księżna Kate? Która ma lepszy styl?

×