Szukaj

Ewa Farna sporo schudła! W „Idolu 5” zwracała uwagę nie tylko nową fryzurą

Ewa Farna chuda w Idolu

Ewa Farna chuda w Idolu

Szczupła Ewa Farna w kombinezonie Barbie

Program Idol wchodzi w decydującą fazę. Znamy już finalistów, którzy zawalczą o kontrakt płytowy z Universal Music Polska. Oprócz uczestników, sporą uwagę podczas pierwszego odcinka na żywo zwracała na siebie Ewa Farna.

Już kilka miesięcy temu mówiło się, że gwiazda przeszła na dietę – zrezygnowała z węglowodanów na rzecz niskokalorycznych potraw:

Ewa jak każda kobieta chce czuć się atrakcyjnie. Wie, że telewizja dodaje kilogramów, dlatego pracę nad sobą zaczęła już kilka tygodni temu. Na castingach jadła tylko zdrowe niskokaloryczne dania, piła też jedynie wodę. Nie było absolutnie mowy o podjadaniu słodyczy, których kiedyś sobie nie odmawiała – mówi Faktowi osoba pracująca przy programie

Efekty są imponujące. Farna wyglądała szczupło. Jurorka show wybrała garnitur Barbie z kolekcji Bizuu, błękitne szpilki i delikatną biżuterię. Zaskoczyła fryzurą z przedziałkiem na boku i włosami zaczesanymi na lewą stronę.

Jesteśmy zachwyceni jej metamorfozą. Czekamy na kolejne wystąpienia!

Zobacz: To naprawdę ta sama osoba? Uczestniczka „Idola” przeszła totalną metamorfozę! Reakcję Ewy Farnej już widzicie [WIDEO]

Ewa Farna w nowej fryzurze w Idolu

Ewa Farna w nowej fryzurze w Idolu

Chuda Ewa Farna w Idolu

Chuda Ewa Farna w Idolu


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×