Szukaj

Cher, Naomi Campbell i Kim Kardashian we wspólnej sesji. Obłędne zdjęcia trzech ikon popkultury

Trzy ery popkultury i ich reprezentantki. Kim Kardashian, Cher i Naomi Campbell wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu CR Fashion Book. Efekt oszałamiający.
Cher, Kim Kardashian i Noami Campbell we wspólnej sesji

Cher, Kim Kardashian i Noami Campbell we wspólnej sesji

Kim Kardashian, Cher i Naomi Campbell te panie nie prędko zejdą z pierwszych stron gazet, co tym razem udowodniły we wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu CR Fashion Book. Zestawienie trzech ikon popkultury okazało się strzałem w dziesiątkę. W końcu choć każda z nich reprezentuje zupełnie inne pokolenie, to łączy je podobny, ogromny sukces.

Cher, Naomi Campbell i Kim Kardashian w CR Fashion Book

Trio odtworzyło historię inspirowaną latami 60., sfotografowaną przez Merta&Marcusa. Na czarno-białych zdjęciach możemy podziwiać jak gwiazdy ubrane w skóry i z natapirowanymi włosami wsiadają na motocykle i podbijają ulice Los Angeles. Główną bohaterką fotografii jest Cher, której towarzyszą sławne koleżanki.

Obłędne fotografie są ilustracją dla szczerej rozmowy z każdą z bohaterek. W wywiadzie gwiazdy opowiedziały o swoich najnowszych projektach i wróciły wspomnieniami do najważniejszych momentów z początków ich kariery.

Kim Kardashian zdradziła, że przygotowuje obecnie film dokumentalny pod tytułem Kim Kardashian West: The Justice Project, który pokaże jej zaangażowanie w zmiany w amerykańskim wymiarze sprawiedliwości. W rozmowie Kim zdradziła, jak bycie mamą wpłynęło na jej działalność związaną z reformą więziennictwa.

Moja ewolucja w tym zakresie jest prawdopodobnie połączeniem dorastania, małżeństwa, posiadania dzieci i mojego życia, które różni się od tego, kiedy zaczynałem. Teraz czuję, że mam obowiązek wobec siebie i moich dzieci bardziej niż wobec fanów i chcę być dobrym wzorem do naśladowania dla nich. Wychowuję czworo ciemnoskórych dzieci, a nasz system jest tak dyskryminujący wobec kolorowych ludzi… Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby ich życie było łatwiejsze… Nie wiedziałam wiele o systemie, dopóki nie zacząłem się w niego zagłębiać, a kiedy dowiedziałam się i zobaczyłam, ile rzeczy jest nie tak, naprawdę nie mogłam tego tak zostawić.

Kim Kardashian na okładce CR Fashion Book

Kim Kardashian na okładce CR Fashion Book

Cher opowiedziała o swojej niekończącej się sławie:

Jak na ten wiek wciąż jestem naprawdę sławna. Tak naprawdę nigdy się tego nie spodziewałam. Teraz, kiedy wychodzę na scenę, widzę tak różne grupy wiekowe: naprawdę starzy ludzie obok małych dzieci. To coś  wyjątkowego. Wiem, że wciąż daję ludziom radość i to jest mój dar.

Cher na okładce CR Fashion Book

Cher na okładce CR Fashion Book

Tymczasem Naomi Campbell mówiła o swojej życiowej postawie, którą sama nazywa „jeźdź lub zgiń”.

Nie jestem typem osoby, która zniknie, gdy ktoś ma doła. Właśnie wtedy jestem najbardziej obecna. Każdy, kto mnie zna, wie o tym. Kiedyś Joe McDevitt robił makijaż do wszystkich moich zdjęć. Pewnego dnia usłyszałem, że potrzebuje kremów na swoje chore ciało oraz pomoc w opłaceniu opieki szpitalnej. Wtedy nie zarabiałem żadnych pieniędzy. Właśnie kupiłam sobie mieszkanie. Wiedziałem, że gdy dam Joemu pieniądze, które miały pójść na mój czynsz, Bóg zaopiekuje się mną i znów znajdę te pieniądze. I tak było.

Naomi Campbell na okładce CR Fashion Book

Naomi Campbell na okładce CR Fashion Book

Zdjęcia z sesji Cher, Naomi Campbell i Kim Kardashian w galerii.


Cher i Naomi Campbell – sesja dla CR Fashion Book

Cher i Naomi Campbell – sesja dla CR Fashion Book

Cher i Naomi Campbell – sesja dla CR Fashion Book

Cher i Naomi Campbell – sesja dla CR Fashion Book

Kim Kardashian – sesja dla CR Fashion Book

Kim Kardashian – sesja dla CR Fashion Book

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×