Szukaj

CCC otwiera butiki. Od teraz zakupy będą odbywały się na nowych zasadach

Polska gospodarka małymi krokami zaczyna wracać do normy. Marka CCC zdecydowała się otworzyć ponad 120 sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Jakie zasady będą panowały na terenie butików?
CCC

CCC

Koronawirus zdezorganizował życie niemal na całym świecie. Pandemia wywołała kryzys gospodarczy, jakiego nie było od lat. Najbardziej ucierpiały dwie gałęzie: turystyka i handel. Wstrzymany został ruch lotniczy, a wiele państw zamknęło swoje granice dla obcokrajowców. Jest to skutek uboczny restrykcyjnych obostrzeń wprowadzonych przez rządy poszczególnych państw. W Polsce zamknięte zostały wszystkie centra handlowe, a od miesiąca zakupy odzieżowe możemy robić jedynie online.

Po kilku tygodniach całkowitej izolacji rząd zapowiedział stopniowe odmrażanie gospodarki. Ma się to odbyć w kilku etapach i jest uzależnione od rozwoju pandemii na terenie naszego kraju. Mimo że nadal nie została podana konkretna data ponownego otwarcia centrów handlowych, to niektóre sieciówki powoli wracają na rynek.

Na wznowienie handlu w sklepach stacjonarnych jako pierwsza zdecydowała się marka H&M. Sieć mogła otworzyć sklepy stacjonarne w Polsce, które znajdują się w oddzielnych budynkach. W butikach obowiązują najwyższe standardy higieniczne.

CCC otwiera sklepy stacjonarne

Marka CCC nie ulokowała wszystkich swoich sklepów na terenie galerii handlowych, dzięki czemu może ponownie otworzyć aż 120 placówek w całym kraju. W butikach będą obowiązywały sanitarne restrykcje. Klienci zgodnie z wprowadzonymi przepisami będą mieli obowiązek zakrywania ust i nosa podczas robienia zakupów.

Na terenie znajdować się będzie mogła określona w ustawie ilość osób. Klienci będą proszeni o płatności bezgotówkowe i dezynfekcję dłoni przed rozpoczęciem zakupów.

Marka z okazji ponownego otwarcia swoich sklepów przygotowała specjalną akcję, którą w social mediach znajdziecie pod hasztagiem #TęskniliśmyZaWami. Ambasadorzy brandu, wśród których jest między innymi Małgorzata Kożuchowska, pokażą w mediach społecznościowych, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas robienia zakupów. Możemy też liczyć na promowanie przez nich najnowszych wiosennych trendów.


CCC

CCC

Kożuchowska dla CCC

Kożuchowska dla CCC

Kożuchowska dla CCC

Kożuchowska dla CCC

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×