Cannes 2021. Anja Rubik olśniła na czerwonym dywanie. Polska gwiazda postawiła na czerń

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik pojawiła się podczas Festiwalu Filmowego Cannes 2021. W przepięknych kreacjach przyciągała uwagę fotoreporterów. Spójrzcie na te zdjęcia.

Anja Rubik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek na świecie. Popularność wykorzystuje do tego, by mówić głośno o tematach, które budzą skrajne emocje. Gdy jedni zgadzają się z głoszonymi przez nią tezami, inni je krytykują i podkreślają, że wcale nie ma racji.

Modelka nie boi się podejmować odważnych kroków, by jej glos był jeszcze bardziej słyszalny. Kilka miesięcy temu, w grudniu, wzięła udział w sesji okładkowej magazynu Vogue Polska. Do sprzedaży trafiły trzy wersje pierwszej strony.

Na jednej Anja pozowała ubrana jedynie w czerwoną tkaninę, na drugiej pojawiła się bez ubrań, na trzeciej widać było jedynie twarz. Gwiazda w ten sposób wsparła trwający w tamtym czasie Strajk Kobiet. Rubik udzieliła też wywiadu, w którym opowiedziała o swoich pozach. Przyznała, że nagość stała się symbolem kobiecej rewolucji:

Chciałam, aby sesja oddała nasz bunt i naszą siłę. W głównej roli osadziłam kobietę jak ze zdjęć Helmuta Newtona. Na fotografii jestem naga. W systemach patriarchalnych ciało kobiety jest seksualizowane, jest czymś złym i nieprzyzwoitym. Nagość stała się więc symbolem kobiecej rewolucji.

Cannes 2021: Anja Rubik w czerni olśniła na czerwonym dywanie

Anja Rubik co jakiś czas bierze udział w największych branżowych imprezach. Wybiera stylizacje, które z daleka przyciągają uwagę. Niedawno pojawiła się w Cannes, gdzie wzięła udział w festiwalu filmowym. Na czerwonym dywanie zaprezentowała szykowne stylizacje i przyciągała uwagę fotoreporterów.

Rubik pojawiła się na premierze De son vivant (Peaceful), filmu wyreżyserowanego przez Emmanuelle Bercot. Modelka postawiła na długą do ziemi, czarną suknię z odsłoniętymi ramionami od Yves Saint Laurent. Dobrała do niej naszyjnik marki Boucheron. Wybrała wieczorowy makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone usta.

Na tym samym festiwalu gościła także na premierze filmu Benedetta. Anja Rubik ponownie wybrała czerń. Ubrała się w suknię od Yves Saint Laurent, tym razem jednak na jedno ramię. Dobrała do niej srebrną biżuterię, a także delikatniejszy niż wcześniej makijaż.

Internauci w komentarzach komplementują wygląd modelki i piszą, że na czerwonym dywanie olśniła wyglądem. Trudno się z tym nie zgodzić. Anja Rubik w Cannes prezentowała się obłędnie.


Anja Rubik w Cannes 2021. Fot. Instagram, Anja Rubik

Anja Rubik w Cannes 2021. Fot. Instagram, Anja Rubik

Anja Rubik w Cannes 2021. Fot. Instagram, Anja Rubik

Anja Rubik w Cannes 2021. Fot. Instagram, Anja Rubik

Anja Rubik w Cannes 2021

Anja Rubik w Cannes 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×