Szukaj

Cannes 2019: Pixie Lott na czerwonym dywanie wyglądała jak księżniczka! Dawno nie wyglądała tak dobrze

Pixie Lott - premiera La Belle Epoque, Cannes 2019

Pixie Lott - premiera La Belle Epoque, Cannes 2019

Pixie Lott była jedną z gwiazd poniedziałkowego pokazu filmowego La Belle Epoque w Cannes. Piosenkarka z tej okazji wybrała niesamowitą kreację. Zobacz co założyła na czerwony dywan. 

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 trwa już siódmy dzień. Od momentu ceremonii otwarcia, na Lazurowe Wybrzeże przybyła cała plejada gwiazd. Znane osoby regularnie pojawiają się na premierach, na których to świat filmu szokują wymyślnymi stylizacjami.

Nie inaczej było podczas poniedziałkowego pokazu La Belle Epoque, który do Grand Theatre Lumiere przyciągnął znane naziwska. Wśród nich była Pixie Lott brytyjska piosenkarka, która stworzyła hity jakie jak m.in. Mama doCry me out. 

Artystka zdecydowała się na niebieską kreację z granatową górą i tiulowym dołem marki Yanina Couture. Dobrała do niej diamentowy naszyjnik i kolczyki od Messika Paris. Tego wieczoru gwiazda postawiła na makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone pomarańczowym cieniem oko. Usta zaś delikatnie musnęła jasną pomadką. Lott upięła włosy nadając im mokry efekt.

Zobacz: Zachwycająca ambasadorka L’Oréal Paris Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojego makijażu. To dlatego błyszczała podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019!

Zobacz: Cannes 2019: Elsa Hosk w eterycznej kreacji na miarę Oscarów! Aniołek Victoria’s Secret wyglądał jak ze świata baśni!

Zobacz: Tej kreacji Anji Rubik mogą pozazdrościć największe gwiazdy! To zdecydowanie najlepsza stylizacja Polki w Cannes!


Pixie Lott - premiera La Belle Epoque, Cannes 2019

Pixie Lott - premiera La Belle Epoque, Cannes 2019

Pixie Lott - makijaż, La Belle Epoque,  Cannes 2019

Pixie Lott - makijaż, La Belle Epoque, Cannes 2019

Pixie Lott - kreacja  Yanina Couture, Cannes 2019

Pixie Lott - kreacja  Yanina Couture, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×