Szukaj

Calvin Klein rozebrał znane ciacha. Justin Bieber i inni pokazują nie tylko nagie torsy w kampanii bielizny

Calvin Klein kampania

Calvin Klein kampania

Justin Bieber, Maluma i Lil Nas X w gorącej kampanii Calvina Kleina na wiosnę 2020. Znani przystojniacy wystąpili w sesji promującej nową kolekcję bielizny. Ale ciacha.

Trzy bardzo gorące światowe gwiazdy wzięły udział w najnowszej wiosennej kampanii bielizny Calvin Klein Underwear – wielkiego amerykańskiego magnata mody. Globalna promocja została uruchomiona w czwartek, 27 lutego.

#MyCalvins: co się za tym kryje?

Rok temu Klein rozpoczął nową erę swojej marki. Projekt #MyCalvins ma kierować uwagę odbiorców na młodość we wszelkich jej aspektach. Trudy dojrzewania, przyjaźnie, pierwsze miłości i seks a także młodzieńczy bunt to wszystko jest treścią projektu #MyCalvin.

Tegoroczna edycja projektu skupia się nad auto-ekspresją, na wyrażaniu siebie, każdy fragment klipu reklamującego kolekcję odkrywa kolejny talent w jego nadzwyczajnym środowisku, a ich nagość i odsłonięte ciała są nieodłącznym elementem marki – deklaruje brand kontynuując projekt #MyCalvin.

Justin Bieber w kampanii Calvina Kleina. Kto jeszcze?

Mamy tu najgorętsze męskie ciacha! Justin Bieber, Maluma, Lil Nas X są filarami klipu wyreżyserowanego przez Bardia Zeinali. Oprócz seksownych ujęć tych trzech supergwiazdorów w kampanii udział wzięli też: SZA, Hunter Schafer z Euphorii, Kendall Jenner oraz Lat Zhang z EXO.

View this post on Instagram

It’s Friday

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Trzeba przyznać, że może się zrobić gorąco po obejrzeniu tego klipu. Bardia Zeinali postawiła na seksowne ujęcia i to się świetnie udało. Tym bardziej, że realizatorzy nie przekroczyli granicy dobrego smaku, o co wcale nie łatwo przy takim temacie.

Czy najnowsza kampania Kleina dzięki gorącym gwiazdom i ich gorącym ciałom odniesie sukces? Chyba już się to udało! Popatrzcie tylko na ten spot.


Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Maluma – Calvin Klein 2020

Maluma – Calvin Klein 2020

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×