Szukaj

Brad Pitt wystylizowany na Justina Biebera świętuje swoje 56. urodziny! Tak ubrany wygląda jak młody bóg

Brad Pitt świętował niedawno 56. urodziny. Tego dnia zdecydował się na ciekawą stylizację - wyglądał jak Justin Bieber. W co się ubrał?
Brad Pitt

Brad Pitt

Brat Pitt od lat jest jednym z popularniejszych aktorów na świecie. Swoją pozycję zawdzięcza nie tylko talentowi, ale także pracowitości, która przyniosła mu szereg nominacji do wielu prestiżowych nagród w tym m.in. Oscara, Złotych Globów. Przez związki z najgorętszymi aktorkami zainteresowała się nim kolorowa prasa, która od momentu rozstania z Angeliną Jolie, regularnie donosi o jego nowych partnerkach.

Jak Brad Pitt wyglądał w dniu 56. urodzin?

Niedawno fotoreporterzy przyłapali go w drodze na wydarzenie, które odbywało się w dniu jego 56. urodzin. Tym razem ściągnął uwagę nie przez fakt, że u jego boku była nowa ukochana, ale przez swoją stylizację. Zamiast elegancji, postawił na swobodę, co okazało się być dobrym wyborem.

Włożył zieloną kurtkę, nieco luźniejszą, prawdopodobnie vintage, w której prezentował się doskonale. Dobrał do niej ładny, prążkowany sweter, który wydawał się być fenomenalnie miękki. Dopasował do niego workowane jeasny z naszywkami na kolanie, a także siwe trampki. Kropką nad i całej stylizacji był brązowy kapelusz, który dodawał aktorowi młodzieńczego uroku.

Brad Pitt w dniu 56. urodzin

Brad Pitt w dniu 56. urodzin. Wybrał młodzieńczą stylizację, w której wyglądał jak młody bóg

Czyżby zainspirował się młodszym kolegą z branży Justinem Bieberem? Bożyszcze nastolatek znane jest z tego, że często w swoich stylizacjach łączy luźne spodnie z kapeluszem. Nawet jeśli tak było, to zdecydowanie była to słuszna decyzja. Stylizacja nie tylko odjęła mu lat, ale sprawiła, że wyglądał świetnie.

Zobacz: Angelina Jolie kombinuje za plecami Brada Pitta. Planuje zignorować wyrok sądu i zrobić coś, czego nikt by się nie spodziewał


Brad Pitt w dniu 56. urodzin

Brad Pitt w dniu 56. urodzin

Brad Pitt - buty. Jak wyglądał w dniu 56. urodzin?

Brad Pitt - buty. Jak wyglądał w dniu 56. urodzin?

Jak Brad Pitt wyglądał w dniu 56. urodzin?

Jak Brad Pitt wyglądał w dniu 56. urodzin?

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×