Szukaj

Brad Pitt wystylizowany na Justina Biebera świętuje swoje 56. urodziny! Tak ubrany wygląda jak młody bóg

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt świętował niedawno 56. urodziny. Tego dnia zdecydował się na ciekawą stylizację - wyglądał jak Justin Bieber. W co się ubrał?

Brat Pitt od lat jest jednym z popularniejszych aktorów na świecie. Swoją pozycję zawdzięcza nie tylko talentowi, ale także pracowitości, która przyniosła mu szereg nominacji do wielu prestiżowych nagród w tym m.in. Oscara, Złotych Globów. Przez związki z najgorętszymi aktorkami zainteresowała się nim kolorowa prasa, która od momentu rozstania z Angeliną Jolie, regularnie donosi o jego nowych partnerkach.

Jak Brad Pitt wyglądał w dniu 56. urodzin?

Niedawno fotoreporterzy przyłapali go w drodze na wydarzenie, które odbywało się w dniu jego 56. urodzin. Tym razem ściągnął uwagę nie przez fakt, że u jego boku była nowa ukochana, ale przez swoją stylizację. Zamiast elegancji, postawił na swobodę, co okazało się być dobrym wyborem.

Włożył zieloną kurtkę, nieco luźniejszą, prawdopodobnie vintage, w której prezentował się doskonale. Dobrał do niej ładny, prążkowany sweter, który wydawał się być fenomenalnie miękki. Dopasował do niego workowane jeasny z naszywkami na kolanie, a także siwe trampki. Kropką nad i całej stylizacji był brązowy kapelusz, który dodawał aktorowi młodzieńczego uroku.

Brad Pitt w dniu 56. urodzin

Brad Pitt w dniu 56. urodzin. Wybrał młodzieńczą stylizację, w której wyglądał jak młody bóg

Czyżby zainspirował się młodszym kolegą z branży Justinem Bieberem? Bożyszcze nastolatek znane jest z tego, że często w swoich stylizacjach łączy luźne spodnie z kapeluszem. Nawet jeśli tak było, to zdecydowanie była to słuszna decyzja. Stylizacja nie tylko odjęła mu lat, ale sprawiła, że wyglądał świetnie.

Zobacz: Angelina Jolie kombinuje za plecami Brada Pitta. Planuje zignorować wyrok sądu i zrobić coś, czego nikt by się nie spodziewał


Brad Pitt w dniu 56. urodzin

Brad Pitt w dniu 56. urodzin

Brad Pitt - buty. Jak wyglądał w dniu 56. urodzin?

Brad Pitt - buty. Jak wyglądał w dniu 56. urodzin?

Jak Brad Pitt wyglądał w dniu 56. urodzin?

Jak Brad Pitt wyglądał w dniu 56. urodzin?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×