Szukaj

Miało być grzecznie, a wyszło super sexy. Jędrnymi piersiami Melanii Trump ekscytuje się cały świat!

Melania Trump stylizacja

Melania Trump w obcisłej stylizacji

Melania Trump to bez wątpienia piękna wizytówka Białego Domu. Od momentu, w którym jej mąż objął prezydenturę w Stanach Zjednoczonych, podczas oficjalnych wyjść niemal zawsze prezentuje się nienagannie. Cechuje ją niemałe wyczucie stylu, które w połączeniu z projektami zazwyczaj topowych projektantów, daje oszałamiający efekt. Czym Pierwsza Dama zaskoczyła tym razem?

Chociaż za zamkniętymi drzwiami ostatnio Melania musi mierzyć się z niełatwą sytuacją, nie daje po sobie tego poznać. Podczas publicznych wystąpień u boku męża, na twarz zakłada uśmiech i wdzięczne pozuje fotoreporterom. Trump bardzo lubi szokować stylizacjami, które zazwyczaj zbierają pozytywne opinie.

Tak było też podczas poniedziałkowego wydarzenia w Białym Domu. Donald Trump spotkał się wówczas z prezydentem Kenii. Wiernie u boku męża stała jego żona. Melania z tej okazji ubrała krótki bladoróżowy sweterek, który eksponował jej biust. Dopasowała do niego złocistą spódnicę z wysokim stanem, na której widniały kwiaty. Jako dodatek postawiła na złocisty pasek, który uwydatniał jej szczupłą talię. Trump postanowiła ubrać też wysokie obcasy jasnego koloru.

Melania zdecydowała się rozpuścić włosy i postawić na delikatny makijaż. Wydaje się, że jej stylizacja nie była przypadkowa. Zgodnie z zasadami protokołu dyplomatycznego, nawiązywała bowiem do ubioru żony prezydenta Kenii Margaret Wanjiru Gakuo, która założyła afrykańską narzutę w niebieskim odcieniu. Obie panie prezentowały się z klasą. Wydaje się jednak, że to przepiękna Pierwsza Dama USA błyszczała u boku męża, kradnąc niemal całe show.

Donald Trump upokorzył Melanię w najbardziej obrzydliwy sposób. Zdradził ją z gwiazdą porno, groził deportacją, a teraz jeszcze to!

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej obcisły sweterek!

Donald Trump chyba oszalał! Grozi Melanii najgorszym! Nie ma dla niej za grosz litości


Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?

×