Szukaj

Biedronka wypuściła replikę luksusowych kapci Małgorzaty Rozenek. Cena? 17,99 złotych

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek stara się żyć w zgodzie z trendami. Sięga po elementy garderoby, które są nie tylko modne, ale także wygodne. Do takich należą kultowe klapki, którymi niedawno się pochwaliła. Podobne można kupić w Biedronce.

Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna, Henia. Gdy skończył się dla niej czas połogu, postanowiła nie próżnować i niemal natychmiast wróciła do ćwiczeń. Pod czujnym okiem specjalistów walczy o powrót do sylwetki sprzed ciąży. Oprócz treningów na macie stara się wypoczywać aktywnie.

Właśnie dlatego we wtorkowe popołudnie wybrała się na wrotki, o czym poinformowała na Instagramie. Ubrana w pleciony stanik pierwszy raz pokazała brzuch po porodzie. Trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie.

Klapki Małgorzaty Rozenek do kupienia w Biedronce

Małgorzata w social mediach przyciąga uwagę nie tylko walką o powrót do formy sprzed ciąży, ale także stylizacjami, które pokazuje przy okazji. Tak jak pod koniec lipca, gdy udostępniła zdjęcie z synem, zrobione w garderobie Projektu Lady. Pozowała w wygodnym stroju, w którym uwagę przyciągają różowe klapki.

Chociaż buty, które wybrała Małgorzata nie wszystkim się podobają, cieszą się sporą popularnością wśród fashionistów. Okazuje się, że Biedronka postanowiła wyjść im naprzeciw i przygotowała wyjątkową promocję.

Podobny model do tego, który nosi Rozenek, można kupić w dyskoncie. Wspomniane klapki mają srebrną podeszwę, są obszyte ciemnoszarym, pluszowym futerkiem. Mniej odważni mogą kupić model z holograficznymi elementami lub z kokardkami. Do sprzedaży trafiła rozmiarówka od 36 do 41.

Buty kuszą bardzo niską ceną, która wynosi zaledwie 17,99 zł za parę. Trzeba się jednak pospieszyć. Wspomniana promocja trwa jedynie do 19 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Wybierzecie się na zakupy?


Klapki w Biedronce

Klapki w Biedronce

Małgorzata Rozenek w kultowych kapciach

Małgorzata Rozenek w kultowych kapciach

Małgorzata Rozenek w kultowych kapciach

Małgorzata Rozenek w kultowych kapciach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×