Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Bella Hadid świętuje urodziny w kozaczkach polskiej marki! Ten model to prawdziwy rarytas!Bella Hadid w kozakach polskiej marki

Polskie projekty modowe robią coraz większą karierę za oceanem. Coraz więcej amerykańskich gwiazd wybiera naszych rodzimych designerów i z wielką klasą promują ich ubrania. Celebryci ze Stanów Zjednoczonych zdążyli zakochać się już w takich markach jak: La Mania, Local Heroes, God Save Queens czy w projektach Magdy Butrym, której ubrania nosiła sama Kim Kardashian!

Tym razem przyszedł czas na polską kolekcję obuwia od MISBHV, na które postawiła amerykańska modelka Bella Hadid. To właśnie ją paparazzi przyłapali na jednej z nowojorskich ulic w fikuśnych kozaczkach. Niestety buty nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, ale z pewnością po takiej promocji będą cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Ciekawe, która polska gwiazda założy je jako pierwsza? Gosia Rozenek, Maffka czy Agnieszka Woźniak-Starak? Jak obstawiacie?

Warto zaznaczyć, że w ubraniach polskiej marki, oprócz wspomnianej już Kim Kardashian i Belli Hadid, mogliśmy oglądać jeszcze m.in. u Kendall Jenner oraz Gigi Hadid.

21-letnia Bella Hadid z okazji urodzin zmysłowo eksponuje ciało w stringach! Gorąca fota podbija internet

Bella Hadid w butach polskiej marki

Bella Hadid w butach polskiej marki

Bella Hadid w butach polskiej marki

Bella Hadid w butach polskiej marki

Czy Bella Hadid jest dobrą modelką?Komentarzy: 2


Mirellka2K | 25 października 2017, 14:33

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 7 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Sara | 12 października 2017, 11:29

Harry ma twardy charakter,więc może dopiąć swego. Poza tym nie jest następcą tronu i rodzina królewska może na to pozwolić. Chociaż będzie traktowana tak jak Diana, jak piąte koło u wozu i niestety Megan to odczuje !


Dodaj komentarz
×