Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Rewia mody pod studiem TVN-u! Beata Kozidrak w bajecznej stylizacji udowadnia, że nawet po 50-tce można wyglądać zjawiskowo!

Beata Kozidrak w stylizacji Mario Menezi - studio Dzień Dobry TVN


Beata Kozidrak w barwnej stylizacji przed studiem TVN-u

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Nowy start, nowe postanowienia, generalne porządki i świąteczne wielkanocne zające – to kojarzy nam się ze świeżą trawą, słońcem i odchodzącą zimą. To również czas, gdy zaczynamy decydować o odświeżeniu szafy, orientujemy się w trendach i pilnujemy by nasze stylizacje były zawsze na czasie. Beata Kozidrak wie o tym jak nikt inny i bez problemu udowadnia, że nawet po 50-tce można wyglądać elegancko!

Gwiazda pojawiła się w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Zanim jednak udała się do studia, zachwyciła czekających na nią fotoreporterów swoją wyjątkową stylizacją. Nie od dziś wiadomo, że Kozidrak uwielbia mocne kolory i niecodzienne połączenia. Od stóp do głów w trafiającym we wszystkie trendy outficie od Mario Menezi wyglądała naprawdę zjawiskowo. Ciemne spodnie z pomarańczowymi paskami optycznie wydłużyły i wyszczupliły jej nogi, a dzięki niebagatelnie wysokim obcasom nie brudziły się o chodnik. Okulary przeciwsłoneczne chroniły twarz przed nadmiernym światłem, a burza jasnych włosów – jej znak rozpoznawczy – świetnie się z nimi zgrywała.

Pierwsze skrzypce w tym zestawie grał jednak płaszcz przypominający w kroju poncho. Kolorowy, rzucający się w oczy, zapinany z przodu za pomocą skórzanego paska, nie pozwalał odwrócić wzroku od najpiękniej polskiej diwy. Geometryczne wzory i ubrania w typie oversize mają spore szanse na wygryzienie pudrowych kolorów w najbliższych miesiącach.

Jak wam się podoba?

To będą pierwsze święta Bożego Narodzenia bez ojca Agaty Młynarskiej! Dziennikarka we wzruszających słowach wspomina tatę!

Beata Kozidrak pokazała swoją willę w Warszawie! Ma dom na miarę gwiazd Hollywood! [GALERIA]

BAJM świętuje 40 lat! Beata Kozidrak zdradziła nam największe smaczki na temat wielkiej trasy koncertowej! [WIDEO]

Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?Komentarzy: 3


GośćBeata | 27 marca 2018, 23:58

Nic w niej ani na niej zjawiskowego .


Moni | 22 marca 2018, 19:40

Żenada!


Gość | 22 marca 2018, 07:50

SZKODA SIE NAWET ROZPISYWAC.!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×