Barbara Kurdej-Szatan olśniła na urodzinach „M jak miłość” niczym gwiazda premiery „Miłość jest wszystkim”! Miała identycznie obłędną kreację! [WIDEO]

Basia Kurdej-Szatan M jak Miłość 18 urodziny

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na 18. urodzinach „M jak Miłość”

23 listopada w Warszawie miało miejsce niezwykle wydarzenie. M jak Miłość, które zadebiutowało w 2000 roku i od tamtej pory stało się prawdziwym fenomenem na rynku polskich seriali, obchodziło swoje 18. urodziny. Serial o perypetiach klanu Mostowiaków, który podbił serca Polaków i jest najchętniej oglądaną produkcją w kraju, swoje wielkie święto celebrował w towarzystwie największych gwiazd.

Na imprezie pojawiły się między innymi Anna MuchaKasia Cichopek, ale nie zabrakło również Basi Kurdej-Szatan z przystojnym Rafałem Szatanem, którzy grają ostatnio pierwsze skrzypce w produkcji. Trzeba przyznać, że Basia wie jak zrobić doskonałe wrażenie na ściance. Mało która gwiazda ma bowiem tyle odwagi, by na czerwony dywan założyć czerwoną kreację. Jak udało się to Kurdej-Szatan?

Jak zwykle bezbłędnie. Basia ma rzadki dar – we wszystkim, co założy, wygląda nadzwyczaj dobrze. Drobna blondynka o figurze, której mogłyby jej pozazdrościć nastolatki, prezentowała się znakomicie w kreacji od Violi Piekut. Suknia podkreśliła kobiece krągłości, wyeksponowała również wcięcie w talii i posągową sylwetkę aktorki.

Piękny dekolt przyciągał spojrzenia nie tylko jej męża, ale również wszystkich zgromadzonych w pomieszczeniu mężczyzn, a paparazzi byli zachwyceni. Swoją stylizację Kurdej uzupełniła o delikatną biżuterię i lekki makijaż. Włosy pozostawiła rozpuszczone, a ich kolor pięknie kontrastował z sukienką.

Ciekawostką jest niewątpliwie fakt, że Aleksandra Adamska w poniedziałek pojawiła się na premierze filmu Miłość jest wszystkim w niemal identycznej kreacji, również pochodzącej od Violi Piekut.

Która podoba wam się bardziej?

Uwielbiana gwiazda „M jak miłość” pokonała raka! Przez lata ukrywała wiadomość o ciężkiej chorobie

Nowe gwiazdy w „M jak Miłość”! Kasi Cichopek rośnie poważna konkurencja!

Gwiazda „Rancza” dołączyła do obsady „M jak miłość”! Świetne posunięcie producentów!


Basia Kurdej-Szatan w kreacji od Violi Piekut - M jak Miłość, 18 urodziny

Basia Kurdej-Szatan w kreacji od Violi Piekut - M jak Miłość, 18 urodziny

Premiera filmu Miłość jest wszystkim z Aleksandrą Adamską

Premiera filmu Miłość jest wszystkim z Aleksandrą Adamską

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - M jak miłość, 18 urodziny

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - M jak miłość, 18 urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×