Kurdej-Szatan wróciła do teatru i zaskoczyła odważną metamorfozą. W ciemnych włosach jest nie do poznania. „Dla mnie Shazza”

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan dodała nowe zdjęcie na Instagramie i wywołała niemałe zamieszanie. Aktorka pokazała się w ciemnych włosach. Co na to internauci?

Barbara Kurdej-Szatan jest dowodem na to, że życie zawodowe i prywatne mogą iść ze sobą w parze. Wychowuje dwoje dzieci – Hanię, która urodziła się w 2012 roku oraz Henia, który za kilka miesięcy będzie świętować pierwsze urodziny. Aktorka w jednym z wywiadów ujawniła, że w roli mamy świetnie sobie radzi i dlatego nie zamierza korzystać z pomocy niani. Chociaż najtrudniejsze są dla niej poranki, znalazła na nie sprytny sposób:

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing – komentowała w wywiadzie dla Olivii.

Barbara Kurdej-Szatan w ciemnych włosach. Jak wygląda?

Kurdej-Szatan, oprócz roli mamy, realizuje się też zawodowo. Niedługo wejdzie na plan nowej produkcji, którą stworzy razem ze stacją TVN. Te szczęśliwe wieści przekazała w nowym wywiadzie, w którym poinformowała, że miała być prowadzącą Mam Talent!, odrzuciła jednak tę propozycję:

Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN. Stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu. Natomiast mamy inne plany z grupą Discovery, na które ogromnie się cieszę! Niebawem na pewno będę mogła Wam zdradzić szczegóły, bądźcie czujni – skomentowała w Super Expressie.

Gwiazda wróciła też do występowania w teatrze. Te szczęśliwe wieści przekazała na Instagramie, gdzie pokazała zakulisowa fotografię. Opublikowała zdjęcie, na którym chwali się odważną metamorfozą. Długie blond włosy zastąpiła ciemnym bobem. Zdecydowała się na krótki opis:

#brunette #kochamtezmiany #teatr @teatr6pietro

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Internauci w komentarzach dostrzegli, że nowa fryzura gwiazdy jest jedynie peruką. Namawiają ją jednak do tego, by nie rezygnowała z jasnych włosów:

  • Nie do poznania. Może jednak zostaniesz przy blondzie?
  • Blondyneczka to piękna aktoreczka. Basiu piękniejsza jesteś w blond.
  • Dla mnie Shazza. W blond Ci jakoś ładniej.

Uważacie, że Barbara Kurdej-Szatan powinna pomyśleć o zmianie koloru włosów?


Barbara Kurdej-Szatan w ciemnych włosach

Barbara Kurdej-Szatan w ciemnych włosach

Barbara Kurdej-Szatan w ogrodzie

Barbara Kurdej-Szatan w ogrodzie

Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej bluzce

Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej bluzce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×