Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan na imprezie u rywalki z „Tańca z gwiazdami”. Tym razem odsłoniła więcej niż zazwyczaj i skradła całe show

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na imprezie u Sandry Kubickiej i pokazała sporo ciała. Wybrała powycinaną kreację i skradła show gospodyni wieczoru. Zobaczcie.
Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan ma bardzo zajęty terminarz. Aktorka bierze udział w Tańcu z gwiazdami, do którego treningi zajmują jej sporo czasu. Została też nową twarzą produktów do pielęgnacji włosów. Znalazła jednak chwile i pojawiła się na imprezie Sandry Kubickiej Sugarfree.

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają poważny kryzys? Tabloid donosi o „klątwie Tańca z gwiazdami”, a gwiazda oficjalnie komentuje [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan na imprezie Sandry Kubickiej – jak wyglądała?

Basia Kurdej-Szatan wybrała bladoróżową, uszytą z wytłaczanego materiału, długą sukienkę. Kreacja była mocno powycinana, więc aktorka odsłoniła sporo ciała. Ramiona i nogi kusząco wyłaniały się z miękko spływającej tkaniny.

Stylizacje dopełniały delikatne sandałki. Barbara Kurdej-Szatan rozpuściła włosy i zrobiła lekki makijaż. Nie sposób było przejść obok niej obojętnie. Zdecydowanie przyćmiła gospodynie imprezy.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan idzie jak burza! Właśnie przejęła reklamę po Annie Lewandowskiej

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan na imprezie Sandry Kubickiej

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezy

Barbara Kurdej-Szatan lubi poimprezować i wcale tego nie ukrywa. Wybiera grono osób, które jej towarzyszy i ruszają na miasto, wcześniej jednak spotykają się w mieszkaniu. Po małej domówce, na której piją zazwyczaj białe wino, podbijają kluby, gdzie bawią się do wczesnych godzin rannych.

Aktorka ma swój sprawdzony i skuteczny sposób, który pomaga jej uniknąć skutków nadmiaru alkoholu. Chociaż patent do zdrowych nie należy, z pewnością jest bardzo skuteczny:

Mam swoje sprawdzone sposoby. Hamburger i kebab z sosem czosnkowym zawsze stawiają mnie na nogi. Od razu człowiek dochodzi do siebie. No i obowiązkowo pamiętajmy o uzupełnianiu witaminy C! – apeluje.

Tak więc życzymy udanych imprez.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską: „Już wtedy była bardzo chora” [WIDEO]


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

All-ONS_1063861654-AAA
Barbara Kurdej-Szatan - makijaż

Barbara Kurdej-Szatan - makijaż

All-ONS_1063861658-AAA

Barbara Kurdej-Szatan

barbara Kurdej-Szatan - buty

Barbara Kurdej-Szatan - buty

×