Szukaj

Bal TVN 2019: Oto najlepiej ubrani mężczyźni. Radosław Majdan w stylizacji za 18 tysięcy złotych, ale to nie on miał najdroższy garnitur

Radosław Majdan i Rafał Brzoska na Balu TVN 2019 okazali się być najlepiej ubranymi mężczyznami. Ich stylizacje są też niezwykle luksusowe, a ich cena zwala z nóg. Oprócz nich pojawiła się też cała plejada świetnie ubranych mężczyzn. Zobaczcie, nie tylko panie mogą wyglądać obłędnie.
Bal TVN 2019 - najlepiej ubrani mężczyźni

Bal TVN 2019 - najlepiej ubrani mężczyźni

Na Balu TVN-u, na rzecz Fundacji Nie jesteś sam Sen nocy letniej, pojawiła się cała plejada gwiazd. Panie zachwycały kreacjami, prześcigały się w oryginalnych sukniach, dziełach różnych projektantów. Wśród nich, nieśmiało przemykali eleganccy panowie. Kilku z nich szczególnie przyciągało uwagę.

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Bal TVN 2019: najlepiej ubrani mężczyźni

Cezary Pazura, Dawid Woliński, Kuba Badach, Rinke Rooyens, Mateusz Gessler, Michał Piróg, Hubert Urbański, Marek Kujawa czy Olivier Janiak wyglądali niezwykle klasowo. Elegancja w różnym wydaniu, każdy w swoim stylu. Naszym zdaniem jednak, na miano najlepiej ubranych mężczyzn Balu TVN-u 2019, zasłużyli Radosław Majdan i Rafał Brzoska.

Pierwszy z nich wystąpił w przecudnie skrojonym i uszytym z najlepszych materiałów garniturze Occhiello. Wartość jego stylizacji, to 18 tysięcy złotych. Ubranie warte swojej ceny, Radosław Majdan wyglądał nienagannie. Zdecydowanie najlepiej ubrany mężczyzna wieczoru.

Bazowaliśmy na klasycznym fraku aby stworzyć coś, czego jeszcze nie było – takie możliwości dała nam najmniejsza Sartoria w Neapolu, bo nie szyją na żadnych szablonach. Frak jest uszyty w całości ręcznie, z wełny 200’s od jednego z najlepszych włoskich producentów – Loro Piana – zdradził nam Radosław Majdan.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Rozenek w najoryginalniejszej kreacji wieczoru! Będą o niej mówić latami!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Zaraz za byłym piłkarzem, na miano drugiej najlepszej męskiej stylizacji wieczoru, zapracował Rafał Brzoska. Był ubrany w klasyczny garnitur w wydaniu ekstremalnie ekskluzywnym. Piękne, cięte po łuku klapy, to efekt niezwykle precyzyjnej a jednocześnie pewnej ręki krawca z Neapolu. Użyta tkanina, zrobiona jest z mieszanki kaszmiru i, tak zwanego, Fibre of the Gods (Włókna Bogów) – vicuña. To najbardziej ekskluzywna wełna na świecie, pochodząca z Peru, z limitowanego stada lam andyjskich. Wartość garnituru to około 30 tysięcy złotych.

Omenaa Mensah i Rafał Brzóska – Bal TVN 2019

Omenaa Mensah i Rafał Brzóska – Bal TVN 2019

Panowie wyglądali przebojowo, niezwykle elegancko, nie przyćmiewali swoich partnerek, a jednak przykuwali spojrzenie. Gratulujemy wyczucia stylu i klasy.

Zobacz: Bal TVN 2019: Omenaa Mensah w muślinowej sukni wyglądała jak gwiazda francuskiej rewii!


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN 2019

Radosław Majdan - Bal TVN 2019

Radosław Majdan - Bal TVN 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×