Szukaj

Bal TVN 2019: Edyta Górniak w zjawiskowej kreacji, która powstała specjalnie dla niej!

Edyta Górniak na Balu TVN 2019 pojawiła się w długiej, cielistej kreacji. Gwiazda przyciągnęła uwagę fotoreporterów. Zobacz, jak się zaprezentowała.

Bal TVN 2019 to dla gwiazd świetna okazja, by pokazać się z jak najlepszej strony. Nic więc dziwnego, że podczas wydarzenia pojawia się cała plejada znanych osób, które zachwycają kreacjami. Wśród nich była Edyta Górniakktóra zachwyciła stylizacją.

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Ola Kwaśniewska, Małgorzata Socha

Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Edyta Górniak olśniła wszystkich długą, kreacją w modnym, cielistym kolorze. Lekkości dodaje tu wierzchnia warstwa z czarnego tiulu, a uroku kokarda wiązana w pasie. Edyta Górniak na co dzień wskakuje w sceniczne kreacje i bajkowe suknie, ale ta stylizacja jest wyjątkowa!

Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Gwiazda wybrała modne dodatki, czyli kolczyki w kształcie kół. Przypominamy, że były modne kilkanaście lat temu, ale właśnie wracają do łask! Piękna, nieduża, czarna torebeczka pasuje do całości jak ulał.  Musimy zwrócić uwagę także na makijaż. Wyjątkowo delikatny, jak na całonocny bal.

To jednak dodaje artystce uroku. Edyta Górniak wygląda kobieco, delikatnie i zmysłowo. Zachwycać możemy się jeszcze długo!

Zobacz: Bal TVN 2019: Grażyna Torbicka z nową fryzurą i w bardzo zmysłowej kreacji! Co za odważne rozcięcie!

Edyta Górniak zaśpiewa na Balu TVN 2019

A Wy musicie wiedzieć, że ten wieczór jest dla Edyty wyjątkowy, nie tylko dlatego, że gości na Balu TVN. Ale także dlatego, że będzie miała okazję wystąpić przed zgromadzonymi we wzruszającym repertuarze Czesława Niemena. Gwiazda wykona utwór Dziwny jest ten świat – jako hołd dla zmarłego niedawno Piotra Woźniaka-Staraka. Na scenie towarzyszyć będzie jej Kuba Badach.

Zobacz: Edyta Górniak bez makijażu. Gwiazda kusi swoich fanów nawet przed zaśnięciem


Edyta Górniak - Bal Fundacji TVN 2019

Edyta Górniak - Bal Fundacji TVN 2019

All-ONS_1Edyta Górniak - Bal Fundacji TVN 2019063817949-DDW

Edyta Górniak - Bal Fundacji TVN 2019

Edyta Górniak - dziewczęcy makijaż, Bal TVN 2019

Edyta Górniak - dziewczęcy makijaż, Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×