Szukaj

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwszy raz oficjalnie razem! Na Balu TVN 2018 wyglądali bardzo luksusowo!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na Balu TVN 2018

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na Balu TVN 2018

15 sierpnia odbyła się jedna z największych i najważniejszych imprez w polskim show-biznesie. Bal TVN 2018  zorganizowany przez fundację TVN Nie jesteś sam co roku przyciąga największe nazwiska polskiej branży rozrywkowej, od aktorów, przez dziennikarzy, na wokalistkach kończąc. Jest barwnie, gwarnie i kolorowo – a wszystko to w charytatywnych celach. Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Joanny Przetakiewicz, a u jej boku pojawił się nikt inny, jak jej ukochany Rinke Rooyens.

Para spotyka się ze sobą od kilku miesięcy, ale nie jest to pierwszy raz, gdy mamy okazję oglądać ich razem. Jakiś czas temu paparazzi udało się przyłapać zakochanych, a po wywiadzie producenta nie było już wątpliwości co do ich relacji i jej charakteru. Trzeba przyznać, że wyglądali razem naprawdę zjawiskowo

Przetakiewicz, jak na projektantkę mody przystało, zadała prawdziwego szyku przed obiektywami. W klasycznej czerni, która doskonale komponowała się z jej jasnymi włosami, wyglądała naprawdę seksownie. Wrażenie potęgował fakt, że gwiazda zdecydowała się na dwuczęściowy strój, odsłaniając przy tym fragment brzucha między krótkim topem i dołem.

Odsłoniła również ramiona i plecy, na które opadały wyprostowane kosmyki włosów, a wisienką na torcie był subtelny makijaż i delikatna biżuteria. Minimalizm był tego wieczoru jej drugim imieniem, ale kto powiedział, że “mała czarna” musi być rozumiana dosłownie?

Jak wam się podoba?

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]

Rozpalona do czerwoności Martyna Wojciechowska namiętnie całuje na ściance Przemkiem Kossakowskim! To pierwszy hit Balu TVN 2018!

Anna Lewandowska w nudnej stylizacji na Balu TVN 2018? Nic bardziej mylnego! Wystarczyło, że zrzuciła marynarkę


Czy Joanna Przetakiewicz ma dobry modowy gust?

×