Szukaj

Gala Mistrzów Sportu 2018: Anna Lewandowska w kreacji za 7 tysięcy złotych olśniła wszystkich swoim blaskiem! Roberta Lewandowskiego aż wmurowało z wrażenia!

Anna Lewandowska Sportowiec Roku 2017

Anna Lewandowska na gali Mistrzów Sportu 2018

6 stycznia odbył się Gala Mistrzów Sportu 2018 i gala plebiscytu Przeglądu Sportowego na Sportowca Roku 2017. Szansę na zdobycie nagrody miało aż 20 sportowców. Na gali zatem nie mogło zabraknąć największych polskich sportowców, szczególnie tych nominowanych do głównej nagrody. Jednym z nominowanych do tytułu Sportowca Roku 2017 był znakomity polski piłkarz – Robert Lewandowski. W imieniu słynnego męża na gali pojawiła się jego przepiękna małżonka – Anna Lewandowska.

Lewandowska wyglądała zjawiskowo! Anna pojawiła się widowiskowej długiej sukni marki N°21 w kolorze pudrowego różu. Kreacja odsłoniła pięknie wyćwiczone ramiona trenerki i okazały biust. Niezwykły projekt robi tak samo ogromne wrażenie jak jego cena – 7 tysięcy złotych.

Anna tym razem związała swoje długie włosy w estetyczny warkocz odsłaniając tym trikiem swoją piękną szyję. W tym wieczorowym wydaniu żona naszego asa piłkarskiego zaprezentowała się po prostu po mistrzowsku!

Suknią małżonki zachwycił się sam Robert Lewandowski, który pod jej zdjęciem na Instagramie umieścił uroczy komentarz:

Wow, co za piękność – napisał zachwycony Robert.

Podzielacie entuzjazm piłkarza? Zdjęcia w galerii.

Stylowa Anna Lewandowska nigdy nie wyglądała piękniej! Jej widowiskowa pudrowa kreacja przebiła wszystkie poprzednie! Pamiętacie je?

Gwiazdy na gali Sportowiec Roku 2017: Anna Lewandowska, Karolina Szostak, Joanna Liszowska, Anita Włodarczyk [DUŻO ZDJĘĆ]

Klarze Lewandowskiej mróz nie straszny. Z zimą walczy w stroju królika, którym oczarowała internautów

Zmysłowa Anna Lewandowska ponownie olśniła swoim blaskiem! Jej koronkowa mini jest już hitem internetu! Cena jest bardzo przystępna


Podoba Ci się styl Anny Lewandowskiej?

×