Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i...

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem!...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!
Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub!...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]
Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla...

Dziś niedziela, 24.03.2019

Te nieziemskie suknie przeszły do historii Balu Dziennikarzy! Po prostu istne szaleństwo! [DUŻO ZDJĘĆ]

Bal Dziennikarzy najgłośniejsze kreacje gwazdNajgłośniejsze kreacje gwiazd na Balu Dziennikarzy

W 2019 roku Charytatywny Bal Dziennikarzy odbędzie się po raz ostatni. Z tej okazji przypominamy najbardziej spektakularne kreacje gwiazd, które przeszły do historii show-biznesu.

Zgodnie z tradycją, w tym roku już po raz 19., odbędzie się charytatywny Bal Dziennikarzy. Będzie to zarazem ostatnia edycja uroczystej gali. Beneficjentami tego wydarzenia będzie aż pięć organizacji dobroczynnych: Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat, Fundacja Radia Zet, Fundacja Przyjaciółka oraz projekt Żółty Talerz, realizacja którego zapewnia posiłki dzieciom z najuboższych rodzin.

Ceremonia odbędzie się 16 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Uroczystość poprowadzą Monika Olejnik – dziennikarka TVN24, Joanna Górska – dziennikarka Polsat News i Bartosz Węglarczyk – redaktor naczelny Onet.pl oraz Juliusz Windorbski – Prezes Domu Aukcyjnego Desa Unicum, który jak co roku poprowadzi aukcję niezwykłych fantów przekazanych na rzecz fundacji.

Bal Dziennikarzy to dla wielu gwiazd okazja do zaprezentowania swoich wymyślnych kreacji i długo przygotowywanych stylizacji. Często ich niekwestionowana oryginalność przechodzi do historii Balu, gdyż po dziś dzień, trudno o nich zapomnieć.

Kto był najlepiej ubrany na Balu Dziennikarzy?

Co roku impreza ta gromadzi świtę polskiego dziennikarstwa, polityki, kina, a także elitę show-biznesu. Na czerwonym dywanie, każda z obecnych gwiazd, chce zapozwać do zdjęcia i tym samym zaakcentować swój udział w tej zacnej inicjatywie. Nie sposób pominąć tu takich nazwisk jak: były prezydent Lech Kaczyński wraz ze swoją wytworną małżonką Marią Kaczyńską, zawsze gustowna Dominika Kulczyk i jej (były) mąż Jan Lubomirski, Kinga Rusin, która wielokrotnie zaskakiwała nas swoją stylizacją, zjawiskowa Beata Tadla, której zniewalające kreacje nieraz wprawiały nas w osłupienie, oszałamiająca Natalia Siwiec w żółtej, awangardowej sukni, dziennikarka Anna Kalczyńska w niepowtarzalnej, szalenie zmysłowej stylizacji, ikona stylu Joanna Przetakiewicz, eteryczna Edyta Herbuś, atrakcyjna Karolina Ferenstein-Kraśko, Hanna Lis w eleganckiej czerni, zachwycająca Katarzyna Sokołowska, urocza Aleksandra Ciupa, ekstrawagancka Halina Perek i wiele, wiele innych.

Zapraszamy do naszej galerii, w której przyjrzymy im się z bliska.

Bal TVN: Przypominamy najpiękniejsze kreacje gwiazd! Te stylizacje przeszły do historii show-biznesu! [DUŻO ZDJĘĆ]

Tych widowiskowych kreacji z gali Grammy świat nigdy nie zapomni! Same modowe petardy!

Oto 25 najpiękniejszych kreacji ze Złotych Globów, które przeszły do historii! Wśród nich słynna suknia Alicji Bachledy-Curuś. Kto dzisiaj dołączy do grona najpiękniejszych?Czy inspirują Cię stylizacje gwiazd?

×