Szukaj

Seksowna Katarzyna Niezgoda ściśnięta czarnym gorsetem wyglądała jak Beata Kozidrak! O mały włos jej wielki biust nie rozerwał ślicznej kreacji!

Katarzyna Niezgoda na Balu Dziennikarzy 2018

Tegoroczny 18. Charytatywny Bal Dziennikarzy zgromadził całą elitę polskiego dziennikarstwa. Oprócz znanych i podziwianych osobowości, na czerwonym dywanie nie brakowało także celebrytek pretendujących do miana gwiazd. Jedną z nich była Katarzyna Niezgoda, którą znamy przede wszystkim z tego, że kiedyś była dziewczyną Tomasza Kammela , a obecnie znacznie odchudzona, powróciła na salony stając się przodującą celebrytką kraju i autorką  kobiecego poradnika.

Kasia po swojej spektakularnej metamorfozie uwielbia seksowne kreacje, które znakomicie podkreślają jej nadal bardzo kobiece kształty. Na bal dziennikarzy Niezgoda wybrała zatem widowiskową, wręcz teatralna suknię z trenem. Dół jej kreacji wił się po podłodze wprawiając w ruch srebrno – złote motywy roślinne, widniejące na czarnym tle tkaniny. Góra sukni, to już prawdziwe arcydzieło, gorsetowe połączenie pozwoliło Niezgodzie zaprezentować swoją nową, odchudzoną sylwetkę.

Niezgoda ścisnęła się do granic możliwości, jej gigantyczny, zniewolony i zamknięty koronkową osłoną biust, niemal nie eksplodował z potężnej siły napięcia.

Celebrytka z dumą prezentowała także swoja zmysłową nogę, osadzoną w letnim czarnym sandale. Kreacja miała także koronkowe rękawy, zatem ta subtelna wersja, jej kobiecych ramion raczej nie wyszczupliła.

Warto jeszcze wspomnieć o fryzurze zmysłowej Katarzyny, która do złudzenia przypominała ulubione uczesanie Beaty Kozidrak.

Ogólnie cała stylizacja Niezgody idealnie zgrała się ze stylem Kozidrak. Szkoda, że Kasia nie skusiła się zapozowanie do pamiątkowego zdjęcia na ściance…

Bal Dziennikarzy 2018. Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Dominika Kulczyk, Monika Olejnik [DUŻO ZDJĘĆ]

Bal Dziennikarzy 2018: Odchudzona Agnieszka Woźniak-Starak z dekoltem do pasa kusi wysportowaną figurą!

Chudziutka Karolina Szostak w seksownej kreacji o rozmiarze XS wygląda jak zawodowa modelka! A pamiętacie jak prezentowała się dwa lata temu?


Czy byłaś/eś kiedyś na balu?

×