Szukaj

BAFTA 2020: Księżna Kate w kreacji z 2012 roku. Fryzurą i dodatkami nadała jej nowego życia

Księżna Kate na BAFTA 2020

Księżna Kate na BAFTA 2020

Księżna Kate na BAFTA 2020 w starej kreacji. Żona księcia Williama wybrała suknię, w której pojawiła się już kilka lat temu. O taki wybór poprosili ją organizatorzy.

Księżna Kate kontynuowała tradycję i po raz kolejny pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród BAFTA. Zgodnie z prośbą organizatorów, żona księcia Williama na czerwonym dywanie zaprezentowała się w starej kreacji.

Uczestnicy tegorocznych nagród filmowych i telewizyjnych przyznawanych przez brytyjską akademię zostali poproszeni o unikanie zakładania nowych sukni. W ten sposób wsparli oni ideę zero waste, zgodnie z którą człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska.

Zobacz także: BAFTA 2020 – kreacje gwiazd na gali

BAFTA 2020: Księżna Kate olśniła w starej kreacji

Księżna Kate na BAFTA 2020 wybrała białą kreację Alexandra McQueena w barkowym stylu. Liczne złote zdobienia, ręcznie wyszywane aplikacje w kształcie kwiatów nadały sukni galowego charakteru, zwłaszcza w połączeniu z ekskluzywną biżuterią Van Cleef and Arpels. Do swojej sukni dobrała złote, brokatowe puzderko.

Kate upięła włosy w stylu updo – fryzurę zgodną z wymogami panującej mody. Postawiła także na wyrazisty makijaż oczu, a usta podkreśliła pomadką w morelowym odcieniu. W takim komplecie księżna wyglądała niczym królowa z poprzedniej epoki. Pięknie.

W tej samej kreacji księżna Kate zaprezentowała się w 2012 roku, podczas Diamond Jubilee Royal Tour po Azji Mniejszej. Już wtedy wzbudziła salwy zachwytu.

Księżna Kate w Azji Mniejszej w 2012 roku

Księżna Kate w Azji Mniejszej w 2012 roku

W dziesiątą rocznicę zostania przez Williama prezydentem BAFTA, on i Kate wzięli udział w ceremonii w londyńskiej Royal Albert Hall. Książę przedstawił i zaprezentował najwyższe wyróżnienie BAFTA, przyznane producentce filmowej Kathleen Kennedy (Gwiezdne wojny, Park Jurajski, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona).


Książę William i Księżna Kate – BAFTA 2020

Książę William i Księżna Kate – BAFTA 2020

Księżna Kate – BAFTA 2020

Księżna Kate – BAFTA 2020

Księżna Kate – BAFTA 2020

Księżna Kate – BAFTA 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×