Antek Królikowski zapuścił włosy. Czuć inspirację Bradleyem Cooperem z „Narodzin gwiazdy”. Ale zmiana!

Antek Królikowski w nowej fryzurze

Antek Królikowski w nowej fryzurze

Antek Królikowski na Instagramie pochwalił się nową, odświeżoną fryzurą. Przeszedł odważną metamorfozę. Internauci porównują go do Bradleya Coopera. Jak wygląda?  

Antoni Królikowski jest najstarszym synem Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Poszedł w ślady rodziców i związał swoją zawodową ścieżkę z filmem. Przed kamerami zadebiutował w 1993 roku, gdy pojawił się w produkcji Dwadzieścia lat później, gdzie wcielił się w postać Wolfa Hausera. Od tego momentu zapisał na swoim koncie udział w filmach i serialach takich jak m.in. Miłość nad rozlewiskiem, Och Karol 2, Prawo Agaty, Bad Boy, Pętla oraz Banksterzy.

Aktor przez lata aktywności zgromadził wokół siebie mnóstwo fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą nie tylko jego zawodowe losy, ale także życie prywatne. Królikowski spotykał się z prawdziwymi pięknościami. Przez pewien czas umawiał się z Julią Wieniawąpotem na jego drodze stanęła Katarzyna Dąbrowska. Ostatnim związkiem, o którym było głośno w kolorowej prasie, była jego relacja z Joanną OpozdąChociaż para rozstała się jakiś czas temu, w mediach pojawiają się spekulacje, że dali sobie drugą szansę. Sami zainteresowani są jednak oszczędni w komentowaniu tych rewelacji.

Zobacz: Opozda i Królikowski komentują powrót do siebie. Przyłapano ich na drugim końcu Polsk

Antek Królikowski: nowa fryzura. Jak wygląda i kogo przypomina?

Antek Królikowski stara się być w stałym kontakcie z internautami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje nowe treści. Pokazuje ważne momenty, chwali się zawodowymi projektami. Tak jak w środowy poranek, gdy zaprezentował światu odważną metamorfozę, którą przeszedł na potrzeby jednego z nowych filmów, w którym się pojawił. Chociaż przez długi czas aktor nosił krótkie włosy, teraz może się pochwalić bujną czupryną:

#nowylook #nowyja #nowyfilm #antonikrólikowski

Internauci nie przeszli obok tego zdjęcia obojętnie. Dodali mnóstwo komentarzy, w którym komplementowali nowy wizerunek aktora. Pojawili się też tacy, którzy przekonywali, że jest on podobny do Bradleya CooperaNarodzinach gwiazdy: 

  • Wyglądasz jak Bradley Cooper. Jest ogień.
  • Pora na kolejne wcielenia. I bardzo dobrze. Szufladka to zły pomysł dla aktora. Ja się cieszę.
  • Ale bujne włosy. Bradley Cooper polish version.

Też dostrzegacie to podobieństwo?


Antek Królikowski w nowej fryzurze

Antek Królikowski w nowej fryzurze

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×