Anna Wyszkoni w fuksjowym lateksie na koncercie walentynkowym Polsatu. To jednak jej nowa fryzura kradła całą uwagę

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Koncert walentynkowy Polsatu 2021. Anna Wyszkoni zachwyciła na scenie niesamowitą stylizacją. Jednak nasza uwaga skupiła się na jej bardzo długich włosach. Jak wyglądała?

W walentynki, czyli 14 lutego 2021, Polsat zaprezentowało widzom muzyczne wydarzenie na żywo, z największymi przebojami o miłości. W tym roku Dzień Zakochanych jest wyjątkowy, bo pierwszy raz obchodzony podczas pandemii. W takich jednak chwilach z pomocą przychodzą stacje telewizyjne, które zabierają nas w inne miejsca.

Telewizja Polsat zaprosiła do współpracy największe gwiazdy polskiej muzyki, by te wykonały dla widzów zarówno rodzime, jak i zagraniczne przeboje z miłością w tle. Na scenie błyszczała między innymi Anna Wyszkoni.

Jak wyglądała Anna Wyszkoni podczas walentynkowego koncertu Polsatu 2021?

Anna Wyszkoni to jedna z największych gwiazd na polskiej scenie. Początkowo śpiewała w zespole Łzy, a w 2001 roku Polacy oszaleli na punkcie hitów Agnieszka już dawno… czy Narcyz się nazywam, które podbijały listy przebojów. Następnie podjęła decyzję o karierze solowej. Nagrała już 5 albumów, a wszystkie spotykały się z ciepłym odbiorem publiczności.

Przypomnijmy też, że już wkrótce zobaczymy ją w zupełnie nowej odsłonie. Została prowadzącą debiutującego na antenie show Polsatu Design Dream. Pojedynek na wnętrza. Realizuje w ten sposób swoją pozamuzyczną pasję, jaką jest projektowanie wnętrz.

Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska – powiedziała artystka.

Najpierw jednak wystąpiła podczas koncertu walentynkowego. W urokliwych wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji święta miłości. Na scenie błyszczała Ania Wyszkoni. Zaśpiewała swoje największe przeboje, między innymi Czy ten pan i pani. Gwiazda wybrała na ten wyjątkowy wieczór bardzo oryginalną stylizację. Ubrała obcisły, lateksowy kombinezon w kolorze fuksji ozdobiony wielkim drapowaniem w kształcie róży, który wyeksponował jej nienaganną figurę. Ubrała także błyszczące, srebrne botki na obcasie. Jednak najbardziej uwagę przykuwały kej bardzo długie blond włosy, które związała w kitkę nisko z tyłu głowy.

Trzeba przyznać, że wyglądała spektakularnie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Anna Wyszkoni -walentynkowy koncert Polsatu 2021

Anna Wyszkoni -walentynkowy koncert Polsatu 2021

Anna Wyszkoni -walentynkowy koncert Polsatu 2021

Anna Wyszkoni -walentynkowy koncert Polsatu 2021

Anna Wyszkoni -walentynkowy koncert Polsatu 2021

Anna Wyszkoni -walentynkowy koncert Polsatu 2021

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zmieniona nie do poznania. Zastanawiałam się, co się zmieniło, przyglądałam się… i gdyby nie głos, nie powiedziałabym, że to Ania. Ważne, żeby ona czuła się dobrze. Życzę dobrego samopoczucia i udanego programu.

  • Gość pisze:

    Szkoda że nie nowa twarz.Bardzo zmieniona

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×