Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HIT! Paparazzi przyłapali 65-letnią Brigitte Macron w bikini na igraszkach z Emmanuelem!
HIT! Paparazzi przyłapali 65-letnią Brigitte Macron w bikini na igraszkach z Emmanuelem!

HIT! Paparazzi przyłapali 65-letnią Brigitte Macron w bikini na igraszkach z...

HIT! Paparazzi przyłapali 65-letnią Brigitte Macron w bikini...

Ewa Farna, Ramona Rey, Ian Rooth i… Znamy jurorów nowego show Polsatu! Kogo jeszcze zobaczymy?
Ewa Farna, Ramona Rey, Ian Rooth i… Znamy jurorów nowego show Polsatu! Kogo jeszcze zobaczymy?

Ewa Farna, Ramona Rey, Ian Rooth i… Znamy jurorów nowego show...

Ewa Farna, Ramona Rey, Ian Rooth i… Znamy...

Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią Anety Zając
Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią Anety Zając

Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią Anety Zając

Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią...

Dziś poniedziałek, 20.08.2018

Anna Wendzikowska nie komentuje swojej ciąży, ale zdjęcia z pokazu Paprocki & Brzozowski mówią wszystko. Spójrzcie tylko na jej brzuch

Anna Wendzikowska w ciąży na pokazie Paprocki i BrzozowskiAnna Wendzikowska na pokazie Paprocki i Brzozowski

Od kiedy w mediach pojawiła się pierwsza plotka o drugiej ciąży Ani Wendzikowskiej, fani uważnie przypatrują się każdemu jej zdjęciu, a paparazzi chodzą za dziennikarką wierni niczym psy, nie odstępując jej na krok. Nic zresztą dziwnego, bo popularność ślicznej gwiazdy gwarantuje doskonałą sprzedaż fotografii. Polowanie na ciążowy brzuszek zostało rozpoczęte, ale Wendzikowska – jak miewa w zwyczaju – postanowiła zagrać wszystkim na nosie i pokazała się na premierze kolekcji Paprocki&Brzozowski.

Gwiazda miała na sobie delikatną, zwiewną sukienkę na cienkich ramiączkach w kolorze pastelowego błękitu, która świetnie robiła jej opalonej skórze. Uwydatniła złoty odcień, podkreśliła go i sprawiła, że Wendzikowska wyglądała jakby właśnie wróciła z plaży. Nie jest to zresztą wielką nadinterpretacją, bo jeszcze kilka dni temu przechadzała się z córeczką po Lazurowym Wybrzeżu w Cannes.

Do swojej sukienki Ania dobrała szpilki w beżowym, ciepłym odcieniu i małą torebkę, w sam raz na telefon, w kolorze miętowym. Oszczędna w biżuterii i w makijażu, włosy pozostawiła rozpuszczone, dodatkowo podkreślając swój bardzo wakacyjny look.

Uwagę zwraca jednak fakt, że jej kreacja faktycznie była bardzo luźna, a Wendzikowska nieustannie trzymała dłonie na wysokości brzucha. Tak jakby chciała uniknąć zdjęć potwierdzających ostatnie plotki. Hmm…

Droczy się czy kryguje?

O jej ciąży mówią wszyscy! Anna Wendzikowska przerywa milczenie!

Ponad 40 gwiazd na pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki i Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?Podoba ci się styl Anny Wendzikowskiej?

Komentarzy: 1


Gorzka | 23 maja 2018, 12:59

Ja nie rozumiem tego ukrywania ciąży. Przecież i tak będzie wiadomo. A może to nie ciąża tylko znów się jej przytyło? I się wstydzi, bo czeka na kuriera z iqacai? 😛 Nawet jeśli jest w ciąży to gratulacje a jak nie to trudno.


Dodaj komentarz
×