Szukaj

Anna Wendzikowska w zwiewnej sukience spaceruje ulicami Warszawy. Gwiazda już poczuła wiosnę

Anna Wendzikowska w środę została przyłapana przed studiem Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała? Zdjęcia jej nowej stylizacji obiegły media. 

Anna Wendzikowska daje doskonały przykład na to, że życie prywatne i zawodowe mogą iść w parze. Niemal każdą wolną chwilę spędza z najbliższymi, czym co jakiś czas dzieli się w sieci. Tak było m.in. kilka dni temu, gdy pokazała portret ze swoją najmłodszą córką. Antonina jest bardzo podobna do znanej mamy.

Uroczej fotografii towarzyszył bardzo ważny przekaz. Wendzikowska zachęcała swoich obserwujących, by jeśli mogli, zostali w domu:

My w domu… Uśmiechamy się do Was i przytulamy Was. Nie chcę się silić na pisanie czegoś pseudoodkrywczego… Przecieram oczy ze zdumienia na to, co się dzieje. Jestem w szoku, jak nagle nasz, pędzący na złamanie karku, świat się zatrzymał… Myślcie pozytywnie, a jeśli szukacie filmów dla zabicia nudy zajrzyjcie na moje IS, mam dla Was trochę rekomendacji. Trzymajcie się #zostajewdomu #zostanwdomu #watchmovies

Anna Wendzikowska przed studiem Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

W środę Ania na chwilę opuściła najbliższych i wybrała się do pracy. Pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVNprzed którym czekali na nią fotoreporterzy. Dzięki zdjęciom wiadomo, że postawiła na wiosenną stylizację.

Ubrała się w różową sukienkę z falbanami, na którą zarzuciła długi płaszcz zapinany na guziki. Włożyła kremowe buty na obcasie. Sięgnęła po stylową torebkę od Chanel. Postawiła na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odgrywała różowa szminka.

Anna Wendzikowska - przed studiem Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska — przed studiem Dzień Dobry TVN

Jak Wam podoba się Ania w takim wydaniu?

Zobacz także: Anna Wendzikowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Jej zdjęcie z partnerem wzruszyło fanów

 


Anna Wendzikowska przed studiem Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska przed studiem Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - makijaż i fryzura, Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - makijaż i fryzura, Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - przed studiem Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×