Szukaj

Ciężarna Anna Starmach w obcisłej sukience na jesiennej ramówce TVN! Tak pięknie dawno nie wyglądała!

Anna Starmach w ciąży – jesienna ramówka TVN 2018

Anna Starmach w ciąży – jesienna ramówka TVN 2018

Ciężarna Anna Starmach na jesiennej ramówce TVN

Podczas jesiennej ramówki stacja TVN zaprezentowała swoje propozycje na nadchodzące miesiące. W proponowanym zestawie na widzów TVN czekają wspaniałe nowości, liczne kontynuacje oraz wielkie powroty już znanych formatów. Z nową edycją wraca zatem cieszący się niezwykłą popularnością wśród widzów,  show kulinarne Masterchef, z przepiękną Anną Starmach, zatem możemy być pewni, że od września w TVN będzie się działo!

Anna Starmach niedawno potwierdziła swoją ciążę, zatem na ramówce stacji była jedną z największych atrakcji dla fotoreporterów. Anna pojawiła się w eleganckiej jasnej krótkiej sukience z długimi rękawami, zdobionej czarnymi ornamentowymi wzorami. Luźny krój kreacji dyskretnie podkreślił ciążowe kształty Anny.

Do kreacji gwiazda TVN dobrała klasyczne czarne szpilki oraz czarną małą torebkę. Ciężarna Anna Starmach wyglądała bardzo stylowo, największym zainteresowaniem cieszyły się jednak jej zgrabne nogi oraz rozpuszczone długie lśniące włosy, które podkreśliły dziewczęcy urok prowadzącej Masterchefa.

Anna Starmach dodatkowo olśniła wszystkich swoim uśmiechem i urokiem osobistym. 

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]

Największa seksbomba TVN-u w akcji! Małgorzata Rozenek zrobiła show na jesiennej ramówce stacji jeszcze zanim się zaczęła!

Nowa fryzura to nic przy tym, co Agnieszka Chylińska ubrała na jesienną ramówkę TVN! Już bardziej sexy nie mogła wyglądać!


All-ONS_1063446023-DSCAll-ONS_1063446031-DSC
All-ONS_1063446035-DSC

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×